Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu
 

La Collection M7 Oud Absolu

Značka:

Yves Saint Laurent

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka

SRDCE: pačuli

ZÁKLAD: labdanum, myrha, oud

od 1125 Kč
  • 05.08.14

M7 oud absolu je nástupce legendární M7. Původní M7 byla prý 3× reformulovaná. Mám je doma a jen jedna z nich byla opravdu dobrá. Možná je to stářím, ale ty ostatní nevoněly tolik.
Hlavní rozdíl mezi původní M7 a M7 oud absolu je v tom, že původní M7 voněla na začátku jak třešnový sirup proti kašli, šla hodně do prostoru a následně se vynořilo kadidlo, agarové dřevo a vůně byla po celou dobu nasládlá, hluboká a poměrně výrazná. Další reformulace nebyly tak intenzivní.
M7 oud absolu jemnější M7, kterou lze nosit každý den. Na úvod ucítíte mandarinku, myrtu a oud. Oud je jemný, nezapře se pánský medicinální nádech.
Dále se vůně zjemní a přestane být tak sladká a vyleze pačuli a přidá se labdanum. V drydownu zase trochu zesládne a cítíte sladkou ambru s agarovým dřevem a pačuli. V této podobě srdce a základu je velmi podobná původní M7, ať bereme v potaz jakoukoliv reformulaci.
Vůně jde maličko do prostoru, ale ne tolik, aby se človek musel bát, že za ním zůstane výrazná stopa. Dovolím si napsat, že vůni mohou nosit na podzim a v zimě i ženy.
M7 oud absolu je důstojným nástupcem původní M7. Vůně, která je moderní, sexy a netuctová. Oudová vůně, kterou může nosit klasický Evropan. Vůně, kterou si muž může vzít téměř k jakékoliv příležitosti.

Nahlásit

Hodnocení parfému Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu

Líbí se mi (25) 83%
 
Neutrální (5) 17%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama