Interlude Woman (Amouage)

Dámská vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

bergamot, grapefruit, zázvor, měsíček, kadidlo, růžový absolut, pomerančový květ, helichrysum, jasmín, opopanax, vanilka, benzoin, ambra, santal, oud, větvičník, kůže, tonka, živočišné tóny, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Amouage Interlude Woman od uživatelek 68 hodnocení

Líbí se (46)
68%
Nelíbí se (11)
16%
Neutrální (11)
16%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Amouage Interlude Woman - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních

Vlastnosti vůně Amouage Interlude Woman

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Amouage Interlude Woman09.03.14

Tady je velká podobnost s Coeur de Vetiver Sacre od L´Artisan a jasný rukopis Karine Vinchon Spehner, která je tvůrcem obou vůní, obě mají určité styčné body, jsou takové trpce nakyslé, studené, kadidlově zakouřené. L´Artisan je drsoň, Amouage je sametka..... sametka kyselá kadidlová…grep , kiwi a kadidlo, je to docela divné, ale docela hezké, otázka , jak moc nositelné.......ale jo, právě proto , že je to tak divné. Couer de Vetiver mám v tužebníku a toto bych taky unosila ;)


30.08.13

Složení této vůně mě trošku vylekalo a přitom stačí jen přivonět a mám jasno! Vůně je úžasně jednoduchá! Velká vzpomínka na dětství. Granulovaný čaj s citrónem. Nehaním Interlude, ale ta vůně tam je. Silný a velmi sladký čaj s citrónem.
Je léto a venku už z rána svítí sluníčko, které mě pošimrá svými paprsky. Probudí mě. Nikam nespěchám. Je neděle. Udělám si v klidu snídani s oblíbeným citrónovým čajíčkem a poslouchám štěbetání ptáků a křik dětí, které už jsou dávno venku. Taková je Amouage Interlude. Pohodová a modrá. A ta je dobrá!24.11.12

Grapefruit s bergamotem obstará citrusový úvod na plátcích čerstvě nařezaného zázvoru.
Vizuálně vystoupí jasně oranžová barva květů měsíčku s patřičnou sytostí barev. Roztaví se do medově zabarveného tepla ambry a vanilky.
Jako malý hádek se objeví nepatrný proužek dýmu z doutnajících vzácných dřev (santal, oud – zde velmi zkrocený).
Cítím i teplé a příjemně živočišné pižmo rozptýlené v nadýchaném obláčku vůně z růží, jasmínu a pomerančového květu.
Po cca 0,5hod. 2.fáze
Dřeva a cosi lehounce kyselého. Jako by náznak několika molekul Feminite du Bois SL, jen jako mávnutí pírkem lehký (rozhodně ne švestky v kompotu).

Neskutečně zajímavá vůně30.07.12

Úvod překvapí ovocnou jiskrností a šťavnatostí rybízu (který jsem ve složení nenašla) a nahořklostí grepu. To je krásný a veselý moment a nejlepší ovocenka na světě! Hned za prvním rohem číhá santal čaroděj – při aplikaci vůně poťupkáním na zápěstí vytváří (pravděpodobně v kombinaci s jasmínem) zvláštní „leštěnkový“ tón, což je mi docela příjemné. Při aplikaci nástřikem se ale leštěnka nekoná nebo jen nepatrně. Vznikne příjemná mnohovrstevnatá – mhmm, je tu i vrstvička s medem a oříšky – přesto jednolitá vůně, kdy se jednotlivé složky do sebe vpíjejí a postupně se to celé pomalu a líně snáší do nižších, nasládle kouřových a dřevitých sfér. Chypre jak ze staré školy! Tady bych viděla určitou příbuznost s Memoir Woman. Interlude voní jemně, ale ne křehce a drží se při těle. Bohužel až moc, a to je škoda! Být to na mně, pro Interlude bych navrhla šedý odstín flakónu, jako vyjádření cesty od bílé k černé, od Honour k Memoir (a pak zase kousek zpátky, nahoru). Tím ale nechci říct, že kdo má/zná Honour a/nebo Memoir, má vystaráno.

Komentáře Amouage Interlude Woman

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Amouage Interlude Woman

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist