*AMOUAGE

macko.pu 27.3.18 17:35
@Renusatko píše:
@macko.pu :-D, žádná pánská se mi nedostala do ruky ani na srazu. Musím teda příště pány ukecat, ať mi nějaký vzoreček dodají. Je pravda, že pánskou neznám ani jednu.
… jo, jo, treba skúsiť, myslím si že obecne ženy môžu nosiť 95% pánskych vôni, snáď jedine nejaké pravé poctive fougere s tým povestným „barbershop“ tónom by vyznievali blbo na Vás ženách, voňať pitralonom, no nič moc predstava na dáme :klaun:
P.S. je to nejaké malé, tento web je príšerne rozbitý :potlesk:
Rosa N. 27.3.18 19:23

@macko.pu treba vynechať riadok, môj milý!

Renušátku - kovi akékoľvek pánske Amouage vzorky predam/ předám! :lol:

Sem s nimi! 8-) :-* Letííí, chytáááj!

MagnolieS 27.3.18 20:50

@macko.pu Nikdy mě po pánský nenapadlo ani hrábnout :unicorn: a možná dobře, také mi velmi Amky učarovaly, hlavně č.p. a s Man verzemi bych už asi byla na pastvě :roll: ale rozhodně je vyzkouším v Ing. :inlove: :nail:

Renusatko 27.3.18 21:51

@MagnolieS To mám asi stejný důvod, stačí ten přehled v dámských. Ještě abych chtěla i všechny pánské. :lol:

Biely kvet 27.3.18 22:05

@Renusatko Veru, radšej neskúšaj, ja mám vzorkovník oboch, aj pánskych aj dámskych. Sú celkom univerzálne, až na malé výnimky…a som z nich tak zblbnutá, že neviem, ktorej by som dala prednosť. Ale má to aj svoju výhodu, nekupujem zatiaľ žiadnu. Mám akurát Reflection, ale chcela by som aj iné, len tá cena!!! :think:

Renusatko 27.3.18 22:35

@Biely kvet No já už jich mám 8 a ještě teda další v plánu, jen mi dělají problém ty 50 ml Extraity, to se mi nehodí mezi ostatní :lol: . Pro mě se stal Amouage velice oblíbenou značkou. Pamatuju si, že jsi měla ten set vzorků na sraze v Brně (loňském) a to mě ještě tolik nezajímaly. Pak jsem se vrátila ke zkoušení a … :inlove: :inlove: :srdce: :srdce: .

Rosa N. 27.3.18 22:38

@Biely kvet, @Renusatko já bych.dala přednost Journey.. a ten flakon! :srdce:

Biely kvet 28.3.18 07:40
@Rosa N. píše:
@Biely kvet, @Renusatko já bych.dala přednost Journey.. a ten flakon! :srdce:
…a ja by som dala najradšej prednosť všetkým (až na niektoré výnimky)
macko.pu 28.3.18 11:04

@Rosa N. óóó, ďakujem za radu drahá kamarátka ;-)
@MagnolieS ja mám dnes na sebe midnight poison a neriešim či je dánska alebo pánska, (a ako sa ku mne neznáma mladá pani ráno vo vlaku túlila… (ale tak nenápadne, to bude tou vôňou, nenamýšlam si :-):-P

Dayyo 28.3.18 13:08

@macko.pu tak Midnight Poison je lapačka a myslím , že s tou svojí dávkou pačuli je tak trochu i pánská. Škoda, že už se nevyrábí :cry:

macko.pu 28.3.18 14:11
@Dayyo píše:
@macko.pu tak Midnight Poison je lapačka a myslím , že s tou svojí dávkou pačuli je tak trochu i pánská. Škoda, že už se nevyrábí :cry:

… veď to, nechápem to prečo sa prestávajú vyrábať niektoré úspešné vône, pri ktorých majú istotu, že aj ďalší čo ja viem milion flakónov by sa bez problémov predalo… veď v prvom rade je to biznis a tam by mali prachy zaručené a bez nutnosti vkladať veľké peniaze do reklamy nového produktu… (asi tam potrebujú dobrého manažera pre stratégiu akým ja bezpochyby som :andel: 8-) :wine: )

Dayyo 28.3.18 15:06

@macko.pu tuto „politiku“ též nechápu. Spousta krásných a to zdůrazňuji krásných vůní se přestala vyrábět.

Rosa N. 28.3.18 19:55

@macko.pu to je pekné, že tu si! :-*
Které dámské Am. neznáš, kamarát milý? Ubar, Jubilation 25, Journey, Myths? Fate? Honour, Lyric, Epic, Lilac Love, Blossom Love (ta by se Ti možná mohla líbit!).. jak se jmenovala ta strašná v překrásným flakonu modrÿm v abstraktně barevné krabičce?

macko.pu 29.3.18 17:04

@Rosa N. ja poznám dámsky epic a lyric, (lyric sa mi páči viacej), neboj ja si zoženiem postupne všetky,
pri niektorých osobách mám pocit, že do roka a do dňa od začiatku parfémovej kariéry skončia pri extraktoch (alebo nedajbože už tým začínajú) a čo ďalej???? kam sa tak ponáhlať????
to je ako teraz tá mládež, posťahuje si diskografiu kapely za 10 minút, a potom mudruje (a prd tomu rozumie)
to my, ktorí sme si priebežne kupovali albumy a zodrali ich úplne, to je iná káva :))) to chce všetko čas a postupnosť, nie??? ;-)

Kristusa 29.3.18 21:18

Tak jsem se dnes stala hrdou majitelkou Jubilation 25 extrait a Epic extrait, 100 ml balení z Notina :-) .
Prodala bych nějaké odstřiky, bohužel mi nejde momentálně vložit inzerát, takže kdyby měl někdo zájem, tak mi napište, prosím, SZ.
A vypadá to, že jsem na nejlepší cestě propadnout amouagománii.
:-)

Příspěvek upraven 29.03.18 v 21:34

Stránka:  « Předchozí 1 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie