*AMOUAGE

Tana1112 7.10.19 07:22

Objednával, prosím, někdo přímo z webovek Amouage? Sháním body lotion Lilac Love… uvítám každou radu, kde spolehlivě koupit.

MagnolieS 12.8.20 13:15

Overture - těším se :hug:

teena-s 13.8.20 08:16

@MagnolieS Overture zatím ovšem exkluzivně jen Harrods :/

Frankie 13.8.20 09:23

@teena-s
Ano, počítám Vás mezi gramotné, co si to umí najít.

MagnolieS 13.8.20 10:48

@teena-s Vím, četla jsem a těšit se můžu, však fůra novinek z Harrods skončila na Elninu :lol:

teena-s 13.8.20 18:42

@MagnolieS ach só ,tak tam bych vskutku nehledala, semtam objednám (v řádu stokorun)z Notina a protože mi přisly téměř pokaždé dražší vzorky'ulité-potečené' (ty levnější nikoliv) tak bych se hrozila v jakém stavu přijde flakon v hodnotě několika tisíc,občas i zde čtu pochybnosti o autenticitě parfému a Elnino mi přijde ekvivalent Notina a tak trpím nedůvěrou kór pokud bych objednala vůni neznámou-maniačky by popisovaly o jaký jde opět skvost a já cítila zas…nic.A to dilema-je to mým nosem nebo mi poslali ředěnku obecnou? Každopádně dostane-li se i k této Overture někdo z přítomných a podělí se o dojmy nebo rovnou vzorky,budu dychtivě čekat ve smečce na podíl z kořisti :D

MagnolieS 13.8.20 18:55

@teena-s Tak vzorky pak z Ingredienst, netečou určitě, občas zlobí rozprašovač teda a tam by snad nemělo bejt žádné pochybení co se autenticity týká? nebo? nevím … :nevim:
Vytečený, rozblemtaný vzorky bych vrátila, Notino s tím problém nemá co vím ze zdejších diskuzí, já tam vzorky asi nikdy nekupovala.
A teda vůbec nepodezřívám ani Notino, ani Elnino z nějakejch nekalejch praktik zrovna u téhle značky, navíc pokud se Ti vůně jakkoliv nepozdává, není problém vrátit, což v kamence se tuším nedá, pokud je k dispozici tester.

Vymakaný nosy prý cítí rozdíl mezi Amouage přímo z Ománu, nebo prostě Orientu v porovnání s těmi co se plní v Anglii - no těžko říct :think:

Andrea Ka. 14.8.20 10:35
@teena-s
@teena-s píše:
@MagnolieS ach só ,tak tam bych vskutku nehledala, semtam objednám (v řádu stokorun)z Notina a protože mi přisly téměř pokaždé dražší vzorky'ulité-potečené' (ty levnější nikoliv) tak bych se hrozila v jakém stavu přijde flakon v hodnotě několika tisíc,občas i zde čtu pochybnosti o autenticitě parfému a Elnino mi přijde ekvivalent Notina a tak trpím nedůvěrou kór pokud bych objednala vůni neznámou-maniačky by popisovaly o jaký jde opět skvost a já cítila zas…nic.A to dilema-je to mým nosem nebo mi poslali ředěnku obecnou? Každopádně dostane-li se i k této Overture někdo z přítomných a podělí se o dojmy nebo rovnou vzorky,budu dychtivě čekat ve smečce na podíl z kořisti :D

Milá Teeno,

vzorečky bohužel nejsou a nemohou být zabalené tak bezpečně, jako parfém v plné velikosti. Mohu Vás ubezpečit, že na Notinu zakoupíte pouze originální produkty nejvyšší kvality. Jistě se tak nemusíte obávat a vybrat si u nás váš oblíbený parfém od Amouage.

Za tým Notino
Andrea

MagnolieS 14.8.20 11:58
@Andrea Ka. píše:
@teena-s

Milá Teeno,

vzorečky bohužel nejsou a nemohou být zabalené tak bezpečně, jako parfém v plné velikosti .....
Za tým Notino
Andrea

Prosím???? 8-O
@Andrea Ka. Odpovídáš totálně mm :pudl: pokud je neumím kvalitně naplnit a zabalit, tak je nenabízím a za tým Notino my tu už svého borce máme!
Naše aromáckovialkový vzorky ani neukápnou 8-)

@teena-s píše:
@MagnolieS ach só ,tak tam bych vskutku nehledala, semtam objednám (v řádu stokorun)z Notina a protože mi přisly téměř pokaždé dražší vzorky'ulité-potečené' (ty levnější nikoliv) tak bych se hrozila v jakém stavu přijde flakon v hodnotě několika tisíc,občas i zde čtu pochybnosti o autenticitě parfému a Elnino mi přijde ekvivalent Notina a tak trpím nedůvěrou kór pokud bych objednala vůni neznámou-maniačky by popisovaly o jaký jde opět skvost a já cítila zas…nic.A to dilema-je to mým nosem nebo mi poslali ředěnku obecnou? Každopádně dostane-li se i k této Overture někdo z přítomných a podělí se o dojmy nebo rovnou vzorky,budu dychtivě čekat ve smečce na podíl z kořisti :D

A jak oni to tam asi ředí, v tom Notinu? Urvou ventilek, odlijou do kyblíku, dolejou vodou a zase kleštičkama zaventilkují, zabalí do krabičky a zalepí celofán? :nevim: A co pak dělají s tím odlitým množstvím, sbírají prázdné flakony na smetišti a zase to plní nazpátek? :think:

teena-s 14.8.20 17:13

@frangipani_romana podezření odvozuji pouze podle toho ,že tatáž vůně pořízena z českých stránek Notina(mimochodem nadepsaná jako próbka)a vzorek zaslaný aromačkou se lišil v rozvinutí složek(klidně špatným skladováním) druhak v prostorovosti a zejména výdrží,nemůže se mi snad nikdo divit,že pojmu určité podezření pokud mi vzorek z obchodu přijde v nižší kvalitě než odstřik pořízený zde že by mohlo být někde něco špatně,kolikrát by třeba stačilo uvést,že vůně je plněna v Evropě a nikoli původu orientálního, čímž by se to při troše dobré vůle dalo omluvit,to nebyl útok jen povzdechnutí nad tím,že některé částky za vůně mi přijdou vyšší než ochota riskovat že budu vracet a dohadovat se,btw pokud jiné prodejny/ci dokážou vialky plnit bez ztrát,nevím proč bych to zrovna u Notina měla přejít bez povšimnutí,nehodlám rozpoutávat nějakou agresi,nedůvěřovat je mou přirozeností

MagnolieS 28.8.20 10:51

Dnes ráno na Notinu jsem vyzkoušela konečně a poprvé 4 pánské:
Beach Hut, Epic, Figment, Interlude a Honour jsem obešla, nesedí mi ani v dámské verzi …

No a tedy jsem ztracená, moc se mi líbí Figment a Interlude :srdce: a chc amuážovýho chlapa :inlove:
Nemám myslím nikoho v mém okolí kdo by z chlapů značku používal.

Stránka:  « Předchozí 1 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie