*AMOUAGE

Stránka:  « Předchozí 1 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
teena-s 1.9.20 07:52

@MagnolieS naprosto s Tebou soucítím,Lyric a Portrayal bys měla taky prubnout…

MagnolieS 1.9.20 13:48

@teena-s Noo, to jsem asi nechtěla slyšet, tuším že budou také skvostné :srdce: určitě vyzkouším, ale do pánských skočit nemůžu … možná jen odstřik, jsou pro nás nositelné?

Medojedka 9.9.20 22:14
MagnolieS 9.9.20 23:45

Já ji také dnes zahlídla, neměla jsem zatím čas to přelouskat.
jdu se oběsit :lol: a kdo ví kdy a jestli vůbec k nám doputují :nevim:
Je to nádhera pro oko, ted co na to nos :inlove:

Medojedka 11.9.20 11:17

Mám z nové kolekce smíšené pocity… (jako když vidím tchyni padat do Macochy… v mém novém autě :lol: ) Hm, 4 vůně unisex, ale 2 flakóny dámské + 2 pánské. Nezaslouží si snad kolekce, která má vzbuzovat „vzrušující emoce vnitřní konektivity čerpané z dech beroucí přírody sultanátu“ (cituji z čl. Igora Masyukova na Fra ) nové flakóny? A vybrané nosy … Julien Rasquinet je OK, má na kontě Russian Tea, Fidelis, The Moon, Roses Berberanza (a celkem 58 vůní). Ale obě dámy se mi moc nezdají. Že by nová finanční koncepce nového kreativního ředitele? :think:

Renusatko 12.9.20 21:19
@Medojedka píše:
Mám z nové kolekce smíšené pocity… (jako když vidím tchyni padat do Macochy… v mém novém autě :lol: )
:lol: :lol: :lol:
Já jsem zvědavá vždy a na vše od Amouage, i když poslední dobou je to nic moc, takže tahle tvoje věta to vystihuje.
Medojedka 2.10.20 20:41

Kupoval někdo v poslední době tester Amouage? Měl víčko? Děkuji :rose:

MagnolieS 2.10.20 22:01

@Medojedka Portrayal a Journey, jen s kovovou krytkou v bílé krabce, kvůli sbírce flakónů jsem J vrátila a P prodala v naší inzerci.

Medojedka 2.10.20 22:10

@MagnolieS Díky :kytka: No, tak krytka… :poblion:

soigia včera v 21:19

Amouage od českých prodejců

Tak se pomalu odhodlávám koupit zase nějakou novou vůni od Amouage, ale trochu mne znervózňuje cena českých prodejců.

Protože nemohu sehnat Journey man, uvažuji o koupi Figment men, jenže všude jsou ceny okolo 3500 - 4500Kč. Což je v porovnání s výrobcem dost málo a tak se bojím, abych nekoupil fake…

Posledně jsem na Notinu koupil Beach Hut Man a bylo to trochu malinko jiné nežli to, co jsem měl předtím. Ale já měl tu Ománskou verzi, takže ani nemohu úplně dobře porovnávat.....

Koukám, že vy tady klidně kupujete i testery, což já bych si nerisknul, protože mi přijde, že je jich tu na trhu nějak podezřele moc.....

Mohl bych se tedy zeptat jaké máte zkušenosti s nákupem Amouage například na Parfémy.CZ, Kosmetika-zdraví, Parfém city, Levné parfémy, či parfík..... ?

soigia dnes v 07:02

Kdo z chlapů jednou začne nosit Interlude, Epic a Memory man

@Medojedka

Tak už na sebe nic z Library collection nevezme - zkoušel jsem a nejde to.....

Od někoho jsem tu koupil samples Library 1-6. Byly to hezké vůně, ale ne pro toho, kdo už nosí tu pánskou řadu.

Mimochodem, Amouage je dost k ženám nespravedlivý, nebo tedy byl, protože ty nové dámské vůně načichány nemám. Pánské vůně byly vždy o třídu lepší nežli ty dámské.

Medojedka dnes v 11:13

@soigia Pánské Amouage nenosím, ale zvažuji koupi Gold. Opus VI se mi líbí, V také.

soigia dnes v 18:38

@Medojedka jj Opus VI je hezka vune, o tom zadna. V je také moc fajn. Jen proste ty panske jsou jsou o třídu lepší. Gold nenosím, ale z pánských bych ženě doporučil Beloved Man, Bracken Men, Interlude a dokonce jsem viděl, že v Rusku ženy na sebe vezmou i Epic. A nebylo to špatné. Jo a Sunshine Man mi vodí vyloženě dámsky…

Medojedka dnes v 22:24

@soigia Proč ne? Kreativní ředitel Amouage nosí Epic Woman :srdce: :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Váš příspěvek

Další témata z kategorie