*AMOUAGE

Renusatko 29.3.18 21:33

@Kristusa Gratulace. Já se chystám na Fate a Memoir extraity.

Kristusa 29.3.18 21:40

@Renusatko Díky, já byla hrozně nerozhodná, ale teď jsem nadšená, fetuju a fetuju :). Škoda, že ty 50 ml vyjdou tak draho oproti 100 ml.

Medojedka 29.3.18 21:42

@Kristusa Gratuluji! Extrakty Amouage opravdu stojí za hřích :srdce:

Kristusa 29.3.18 21:46

@Medojedka Díky moc, doufám, že nebudu hřešit moc často. Ale sdílený hřích - poloviční hřích :-).

MagnolieS 29.3.18 22:18

@Kristusa Vítej do klubu, také mě lapily jejich č.p. :inlove: a ten Fate se mnou taky škube.

Kristusa 29.3.18 22:29

@MagnolieS Díky, asi budou krásný všechny :-), já mám tedy zatím 3 a nejsem zklamaná.

Medojedka 12.7.18 12:17

Prosím, je víčko u teseru Dia z Elnino (letošní nákup) magnetické? Děkuji za odpověď (i do SZ) :rose:

Kristusa 12.7.18 21:49

@Medojedka
Mně bylo sděleno, že mi u Amouage nezaručí vůbec zda, víčko bude tester mít nebo ne. Že zrovna ten můj ho mít nemusí vůbec a že není z technických důvodů to zkontrolovat. Možná tam někomu chybí oči nebo ruce. Neptala jsem se tedy na Diu, ale na jiné dva testery. Raději jsem koupila netestery jinde.
Dříve mi víčko u testerů bezproblémově ověřili, teď už je to bohužel nad jejich síly.

domenica 13.7.18 00:36
@Kristusa píše:
@Medojedka
Mně bylo sděleno, že mi u Amouage nezaručí vůbec zda, víčko bude tester mít nebo ne. Že zrovna ten můj ho mít nemusí vůbec a že není z technických důvodů to zkontrolovat. Možná tam někomu chybí oči nebo ruce. Neptala jsem se tedy na Diu, ale na jiné dva testery. Raději jsem koupila netestery jinde.
Dříve mi víčko u testerů bezproblémově ověřili, teď už je to bohužel nad jejich síly.

Nechybí jim oči nebo ruce a není to nad jejich síly… jen se jim nejspíš nechce rozbalit/znehodnotit balení jen kvůli zjištění, jak to je s víčkem v té konkrétní šarži a v té příslušné dodávce od toho kterého dodavatele. O nafocení konkrétního produktu, který prodávají, nemluvě.

Kristusa 13.7.18 06:17

@domenica
Ano, tak to asi bude. Navíc s tím znehodnocením balení by to nemuselo být nijak dramatické, když bílé testerové krabičky jso většinou bez celofánu.

Medojedka 13.7.18 10:20

@Kristusa Děkuji :kytka: El nino běžně má staré obrázky a na dotazy o stavu a vzhledu flakónu skutečně neodpovídají :poblion: Proto jsem chtěla odpověď od někoho, kdo tam Diu v poslední době koupil.

Magnolie1 13.7.18 10:32

Třeba www.cosmo.cz má aspoň vždy uvedeno, zda tester má či nemá víčko. Podle mě by snad nemusel být takový problém nějakou informaci hned uvést při naskladnění produktu.

Renusatko 13.7.18 16:47

@Medojedka A zkusit to obráceně? Koupil někdo jakýkoliv tester Amouage v poslední době bez magnetického víčka?

Medojedka 13.7.18 17:43
@Renusatko píše:
@Medojedka A zkusit to obráceně? Koupil někdo jakýkoliv tester Amouage v poslední době bez magnetického víčka?

Dobrý nápad, díky

Koupil někdo během posledních dvou měsíců na El nino tester Amouage s nemagnetickým víčkem? Děkuji :rose:

MagnolieS 29.7.18 12:59

1.srpna co to asi bude za překvápko?
Mně teda ty lila ani růžová moc nejedou, ale i tak jsem zvědavá :-D

Stránka:  « Předchozí 1 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie