*AMOUAGE

domenica 29.7.18 14:53

@magnolieS

Dala bych si kosatec nebo tuberózu… a jsem zvědavá.

V poslední době si užívám Imitation W (i pánská se výborná), tak by bylo fajn navázat nějakou peckou. :-)

MagnolieS 2.8.18 13:07
Magnolie1 2.8.18 13:12

@MagnolieS a ta vypadá hezky, jůůů, já jako se značkou Amouage moc kamarádka nejsem, ale u spoluaromačky jsem očichala Lilac Love a musím říci, že mě příjemně překvapil. Ještě musím zkusit ten třešňový květ a tenhle taky vypadá dobře, tak nějak něžně.

domenica 2.8.18 14:13

@MagnolieS
Super, tak to mi vyšlo, těším se… a příště může být ten kosatec. :-)

fegitah 2.8.18 16:04

Na ruské fra je už i složení Love Tuberose:

https://www.fragrantica.ru/…e-50889.html

Lucinela 2.8.18 18:45

@fegitah
Složení vypadá hezky - tuberóza, gardénie (jasmín bych oželela), vanilka a santalové dřevo skvělé, ale „vzbityje slivky“ fakt nevím, co jsou (nejde mi to zkopírovat), ale vypadá to jako našlehaný krém :lol: .

fegitah 2.8.18 19:03

@Lucinela
Je to šlehaná smetana = šlehačka :-) .

Lucinela 2.8.18 19:24

@fegitah
To vypadá velmi lákavě, ruštinu už jsem fakt dost zapomněla :oops: . Doufám, že nebude moc evropská. Poslední dvě vůně - Love Blossom a Lilac Love jsou krásné, ale málo Amouage ;-) . I když Lilac mi asi hodně sedí, na odstřik jsem dostávala spoustu komplimentů, přece jen jsem začínala od Amouage Memoir a to byl úplně jiný svět. Poslední amouážka, která mě uchvátila, je asi Beloved. Zůstala jsem u své svaté trojice Dia - uklidnění, Memoir - vášeň a Gold - bohatství :-) . Beloved - to je melancholická nálada, tu mám asi nejraději, stejně jako Opus III - nostalgická nálada. Vlastně, když tak uvažuji, každou vůni Amouage, kterou jsem měla, vyjádřím jedním slovem :think: . Mám je ráda, původně jsem myslela, že bych tady našla signature, ale nejsem to úplně já. Kompliment zní úplně jinak, když někdo řekne: „Krásně voníte“, nebo „Krásná vůně, co to je?“

fegitah 2.8.18 19:51

@Lucinela souhlasím a vnímám Amouage podobně, taky to nejsem úplně já, Memoir a Diu mám nejraději. Lilac Love mi taky sedí, ale vystačím s odstřikem.
Našla jsem se u Frederica Malleho, když mluvíme o značce… Amouage, hlavně extrakty, ale potřebuji ještě důkladněji prozkoumat. Je to příjemný úkol a nemusím spěchat :-D .
Na novinku jsem moc zvědavá, už kvůli tuberóze :-) .

fegitah 3.8.18 09:24

https://www.fragrantica.com/…e-11193.html

Nevím, na kolika začínaly první dvě vůně z kolekce The Secret Garden collection. Love Tuberose je nyní za 340€ / $390. Asi nebudu první ve frontě :think: :lol: .

MagnolieS 2.4.19 01:37

PORTRAYAL

Korsicanka 2.4.19 10:15

Krásný flakon i obsah vypadá slibně ;-)

teena-s 10.4.19 15:48

Ach bože další novinka kterou NUTNĚ potřebuju…oni mě chtěji utýrat…ten flakon musím mít :( :D

MagnolieS 10.4.19 16:19

@teena-s No to týraj nejen nás :-D

MagnolieS 23.7.19 21:43

Mimosa

Love Mimosa :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie