Co jste dneska zkoušely?

alibi 27.2.20 12:34

Angelys Pear (Parfums de Nicolaï)
https://alibi-notes.webnode.cz/…-de-nicolai/

chimaera 27.2.20 12:46

@alibi Musím do Vavavoom, to prostě musím zkusit, vůni hrušek mám hrozně ráda (a bojím se toho pižma).

alibi 27.2.20 13:12

@chimaera určitě stojí za vyzkoušení, brousím si zuby na 30ml flakonek

Jitka77 27.2.20 16:02

La Nuit Tresor Nude a docela průšvih teda, tohle už je opravdu nehodno svého jména a značky… na začátku sladká kokosová voda, později divně syntetický jakože dřevitě květinový tón, který mi ze všeho nejvíc připomínal šumivý multivitamín - musím ale uznat, že když jsem s ní o chvíli později popojížděla v koloně a do auta mi pralo slunce, nabrala docela hezkou podobu opalovacího krému, tak možná v teple vyzní líp.

Lucinela 27.2.20 22:05

Já jen stručně - dle svých možností. Mám doma poklad v láhvi, jaro, léto, podzim i zimu - umím si představit tolik příležitostí, kde touto vůní potěším sebe i okolí.

Suave Petals (The Merchant of Venice)- ztělesnění něhy, mléčně bílá jemná ženská ruka hladící hlavu dítěte. Vůně bílých kvítků, svěží růže, žádný kořen kosatce, ale jen motýlí křídla květů. Rozhodně to není nudná vůně na spaní, pudr je jemně dráždivý, žádná vůně staré pudřenky a je tam něco, opravdu nejsem schopna identifikovat, co dodává té vůni zvláštní šmrnc, zároveň eleganci. Výdrž i projekce je velmi hezká. Dcera řekla jen: „Mami, to je nádhera, proč máš tak málo“? To mluví za vše, je to moje následnice, okamžitě pozná i provenienci, odkud může vůně pocházet a má mimořádně dobře vyvinutý čich. Tímto moc děkuji Dašce a budu shánět celý flakón.

Jitka77 28.2.20 13:04

La Vie Est Belle Intensément Vanilkově pudrová, prachově našlehaná - ve srovnání se starší verzí Intense, l'Absolu, ale vlastně i s EdP je vůně podstatně vylehčená, opalizující, průsvitná. Maliny tam nějak podstatně necítím, květiny se taky drží v pozadí (kde je kosatec?)… prostě vanilka, heliotrop a benzoin plující v nadýchaném obláčku. To jsou mi věci. Sladké je to pořád, tentokrát vanilkově.

mimi 29.2.20 15:12

Dostala som vzorku Coach dreams, (malinko mi pripomina Lancome Idole, ktoru som mala).
Mozno trochu genericka, ale nie je az taka zla, ako som sa obavala, je ovocno-svieza „ake su teraz v mode“. A co sa mi na nej este paci, ze nema drogerkovy dojazd. Ale cely den by som s nou asi nevydrzala. ;-)

alibi 17.3.20 11:19
tea_of_cup 18.3.20 00:34

@alibi Jee, super, díky moc za report i minirecenze. Já pořídila letos na podzim v Berlíně Magnetic Rose a miluju ji a na mě drží celý den. I jde docela do okolí soudě podle reakcí :) Nice bergamote mě z popisu láká taky, mám pocit, že tu jsem nezkoušela. Filozofie značky je mi hodně sympatická, klidně bych další vůni od Essential parfums brala :)

alibi 18.3.20 08:05

@tea_of_cup děkuji. ta růže je taky moc krásná, dámy tam nad ní aaachaly a jedna si taky hned vzala kabelkáč. U mě jednoznačně vede santal s pomerančem . Voním si od čtvrtka. A bergamot jsem původně zvažovala vzorek, který jsme na akci dostávali , ale nakonec se mi zdálo, že musím právě blíž prozkoumat tu růží.

tea_of_cup 18.3.20 17:42

@alibi Budu asi muset ještě pořádně prozkoumat všechny :) Ještě že mají tu sadu vzorečků :)

alibi 25.3.20 22:34

potěšil mě příjemný pokec po Messengeru s autorkou mýdel ONWAsoap mimo jiné i o vůních, rozhovor na konci článku:

Terapie mýdlem - ONWA soap

https://alibi-notes.webnode.cz/…m-onwa-soap/

Renusatko 26.3.20 09:47

@alibi V té sadě vzorků Essential Parfums chybí jen Divine Vanille? Přemýšlím, že bych si ji pořídila k vyzkoušení. Myslím tu sadu, ale zmíněná vůně mě zajímá asi nejvíc.

alibi 26.3.20 10:11

@Renusatko myslím že ano, je totiž nejnovější. ale Dotek slunce nabízí vzorky i samostatně.

Renusatko 26.3.20 15:19

@alibi Díky, kdyžtak se zeptám. Chtěla bych asi vyzkoušet všechny. Kdoví, kdy to zase půjde osobně.

Stránka:  « Předchozí 1 3607 3608 3609 3610 3611 3612 3613 3614 3615 3616 3617 Další »
Váš příspěvek