Co jste dneska zkoušely?

Dalia 27.9.21 17:17

@Lucinela Krásné a emotivní, a navíc vůni dobře vystihující! :-)

Lucinela 27.9.21 18:21

@Dalia
Děkuji, jsem do té vůně zamilovaná :srdce:

GabrielaNR 28.9.21 21:32

@Vera ďakujem, ďakujem!!! ..za tento tip. Blanca Battaglia. Niečo fantastické!!! Tento dokument bol nominovaný na Oscara právom … Neviem ho prestať pozerať už ide 4 x … :potlesk: :inlove:

Příspěvek upraven 29.09.21 v 21:21

Vera 29.9.21 00:35

@GabrielaNR je tolik skvěle natočených dokumentů o zajímavých lidech, na které nejde zapomenout, škoda, že je vždy objevím pouze náhodou.
třeba tyto:
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…

Lucinela 29.9.21 13:01

@Vera
Taky moc děkuji, jen čas mi chybí :cert:

Lucinela 30.9.21 14:23

Sleva to fakt není, ale kdysi jsem po ní moc toužila (vlastně toužím). Třeba se najde někdo, kdo by za ni tu cenu dal Acqua di Parma Profumo (EdP)

https://www.brasty.cz/…-zeny-150-ml

Lucinela 1.10.21 11:21

Nahéma (EdP) Guerlain

Mám velké parfémové mezery, teprve nedávno jsem objevila krásu Chamade a včera jsem se zamilovala. Ležel zastrčený mezi knihami, objevila jsem ho při úklidu prachu. Vzorek Nahémy. Přitom jsem ji hledala a asi včera nastal čas, ač jsem nachlazená, vychutnala jsem si ji náramně a ještě trochu zbylo. Spíše dojmy, než recenze, protože jsem jí vlastně ani nevěnovala moc pozornosti, až se ukázala sama, takže mi asi něco uniklo…

Když jsem ucítila voskovou růži, znalí jistě ví, o čem píšu, zpozorněla jsem. Růže těchto kvalit na mně obvykle dobře drží. Když jsem začala napínat své čichové buňky, co to šlo, naservírovala se mi přímo pod nos šťavnatá broskev, a podprahově stále ta růže, rozvíjí se jakoby teplem a přitom je ta vůně jemná, až něžná, jdoucí nádherně do prostoru.
Najednou byla všude, kudy jsem prošla. Přísahala bych, že tam mám i pelargónii, miluji tu její ostrost, která vnese trochu vzruchu do noblesní, elegantní vůně s dalšími květinkami, které už jsem bohužel nedetekovala.
Atmosféra vůně je velmi tres chic, oblékla bych si hedvábné šaty a vyrazila na procházku Paříží v osmdesátých letech. Šaty by byly mentolově zelené, možná bych potkala i Catherine Deneuve, která byla údajně inspirací pro tento božský nektar. A samozřejmě rudá rtěnka a střevíčky s jehlami. Rozjásaná atmosféra, nadechla jsem se božské elegance, kterou na ulicích tak často postrádám…

Herbs 4.10.21 19:17

Taky mám velké parfémové mezery… @Lucinela děkuji za barvitou recenzi :kytka: .
Určitě vyzkouším, ta rozjásaná atmosféra v kombinaci s božskou elegancí mne nenechá v klidu :lol:

chavah 6.10.21 23:13

Z Německa ke mě frčí klasika Ombre Rose od Jean Charles Brosseau a na poličku koupelny líbivka Nivea.Těším se !

Lucinela 12.10.21 10:08

Rose Chérie (Guerlain)
Zamilovala jsem se do této něžné růžičky sladké vůně, která dává hodně prostoru fialkám. Občas probleskne vůně růže, potom fialek. Jsem ráda, že v ní nemám ovoce jako ve Frech Kiss, ke které ji přirovnávají. Má zvláštní vůni pudru, nasládlou, moderní pudr, jaký nosíme v kabelce. Jde do sladka, ale není přeslazená. Vnímám v ní vůni meteoritek, ale má mnohem lepší výdrž a jde o solidně do prostoru. Líbí se mi moc, vnímám ji jako elegantní dámskou vůni s všestranným použitím. A fajn je, že se líbí i okolí. Za mně se povedla.

Lucinela 12.10.21 10:08

@chavah
Ombre Rose jsem milovala v zimě. Přítel ji úplně nesnáší, těmto mým milovaným vůním říká „omítka“ :cert: . Tak má omítku doma často, protože tohle jsem prostě já :lol:

Magnolie1 12.10.21 18:01

@chavah @Lucinela Ombre rosé je nádherná

frangipani_romana 12.10.21 19:22

Netrefila jsem se.
Zkoušela jsem nějakou vůni, co někdo nechal v práci na toaletě, něco jako fake nebo Avon…a dost se mi líbila. Dnes už tam nebyla - holky to tam nechávají na výměnu. chtěla jsem to ještě prozkoumat.

Flakon byl podobný Feminite du Bois nebo Kenzo Indian Holi, vonělo to jako syntetická pivoňka s cistrusy. Nenapadá vás něco?

frangipani_romana 12.10.21 20:05

To je ono!

co to je?

frangipani_romana 12.10.21 20:10

Tak je to Humor 5 Natura, ale podle složení to není ono.
Tak jsem si pokecala, děkuji, dobrý večer všem! :D :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3692 Další »
Váš příspěvek