Co jste dneska zkoušely?

alibi 1.9.21 18:55

@Hanka H recenze na E.d Ylang parádní :palec:
@Magnolie1 díky za připomenutí Boye, asi si seženu další odstřik :inlove:

Hanka H 1.9.21 19:13

@alibi Díky :rose: ! Oh Boy! :hug:

Magnolie1 1.9.21 19:28

@alibi Boy je prostě pro mě bezkonkurenční…

Dalia 2.9.21 07:29

@Magnolie1 Boy Chanel? Ten je opravdu krásný. :-)

Magnolie1 2.9.21 09:01

@Dalia ano, ten se mi líbí strašně moc

alibi 2.9.21 11:11

@Hanka H @Magnolie1 tak jsem objednala alespoň malý odstřik Boye od Míly, to jsem prostě musela :andel:

Lucinela 2.9.21 13:16

@Magnolie1 @alibi @Dalia
Je to asi ostuda, ale Boy neznám, brala jsem ho vždy jako čistě pánskou vůni 8-O

Lucinela 2.9.21 13:19

@Magnolie1
Mně se My Way libí moc. Dokonce tak, že uvažuji o její recenzi. Chloe zatím neznám :think:

Lucinela 2.9.21 13:28

@Magnolie1
Od Penhaligon's je krásná i Iris Prima a teď se objevila na e-shopech.

Magnolie1 2.9.21 14:06

@Lucinela ty uvažuješ o recenzi, ale já už zase o koupi :cert: :cert: :cert: :lol: :lol: :lol: , mně první moc nezaujala, ale ve verzi Intense je to v mém případě vyšší třída, ach jo…ale to samé mám u Amrani Sí Intensé, ta už ke mně putuje.
Ta nová Chloe zatím moc není, byla jen v Marináči, jako líbí se mi, je příjemná. Sice od značky Chloe moje oblíbené přestaly dělat, to byla ta s tou černou mašličkou a pak ta zelená, ale co se dá dělat. Tahle není tak dokonalá, ale rozhodně mi je příjemná.

Magnolie1 2.9.21 14:07

@Lucinela Iris Prima je také fajn, pravda pravdoucí

Magnolie1 2.9.21 14:09

@Lucinela Boy není vůbec pánský, je to krásná levandule, ve které úplně cítím tu lásku Gabrielle Chanel k Arthurovi Capelovi, - zvanému Boy. Navíc dobře drží, je chanelovsky minimalistická…prostě pěkná, teda vlastně úžasná. Úžasná akorát není cena - překvapivě :lol:

Henri 9.9.21 10:00

Alien Goddess - uf, jakmile se něco jmenuje Goddess, tak musím utíkat daleko…tropický ráj mi nedělá dobře odjakživa - kokos, bílé, žluté květiny, pro mě nenositelné.
Marc Jacobs - Perfect - tolik bych chtěla některý z roztomilých Marcových flakonků, ale není mi souzeno. A přitom dcery by byly tak nadšené. Perfect bych doporučila všem, které oplakávají Chloe Love, cítím ji tam dost zřetelně, mýdlovo-avivážovo-krémová vůně. Po rozvonění cítím trochu nějaké jahůdky, jakoby byla říznutá My Way. Pro mě mírně lepší, jemnější a krémovější, než Love, tu jsem vůbec nemohla, ale stále je tam ta výrazná aviváž + My Way, která mi houpe žaludkem. :-(

Eau Plurielle - zajímavě výbornýa extrémně levnýDiptyque růže+zeleň - Frangipani doporučuje! :rose:
Navíc objednávka se zárukou vrácení peněz. :palec:

https://frangipani.cz/…yqu_recenze/

Jitka77 16.9.21 15:01

Dnešní návštěva Douglasu - nemohu bohužel sloužit popisem úvodní fáze parfémů, protože než jsem se vymotala na ulici a sundala respirátor, pár minut uběhlo, ale jinak…

Miss Dior EdP 2021 Peřinka, to první mě napadlo. Ne duchna, která vás zavalí, ale jemňounká, růžovoučká princeznovská peřinka jako obláček pro slečnu s porcelánovou pletí, která snídá makronky a při pobíhání za motýly si nikdy neumaže střevíčky. Je sladká, a fest, ale nadýchaným způsobem. Něžná, ale odolnější, než by se mohla zdát, asi jako ten porcelán. Na papírku vyznívá lehce mýdlově a pikantně, cítím tu i květiny, na ruce se v dnešním teplém počasí po pár hodinách už trochu rozpadla a vymyla do neurčité bledé sladkosti. Vidím ji na velmi mladé dívce nebo na dospělejší ženě v kontrastu se strohou elegancí outfitu. V neopatrných rukou má potenciál být zbraní hromadného ničení jen o něco slabšího kalibru, než je LVEB - v autobusu bych ji opravdu potkat nechtěla.

Stránka:  « Předchozí 1 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 Další »
Váš příspěvek