Co jste dneska zkoušely?

Lucinela 13.10.21 09:18

Obě Deliny pohromadě - Delinu už jsem tady dávala. Delina Exclusif je nově.

Delina (Parfums de Marly)
růžový flakón, růžová vůně, někdo by mohl říct, že za ty prachy celkem jednoduchá. Šťavnatá kyselkavá rebarbora usměrňuje růži a umně namíchaný džem z lesních plodů. Pro mě je to prostě ááááách. Já jsem ji našla, svou růžovou, líbivou, sladkokyselou vůni. Nic nevyčuhuje, nic nechybí, nic nepřebývá. Všechno se spojuje v čerstvou, hebkou směs, je to tak hezké. Je zvláštně lehká, vrací mě do let, kdy jsem nepřemýšlela, co se má a co ne. Je to vůně, která ve mě vyvolává neskutečný pocit radosti a štěstí. A že si na té vlně můžu jet celý den, tak to je teprve jízda.
Není lehké pro mě o ní psát, možná bych ji kdysi zavrhla pro její prostou krásu. Doba už je tak dost složitá na složité vůně. Něžná, rozevlátá, perlivá. Jako sedět na pobřeží se zapadajícím sluncem a sklenkou Prosseca.

Delina Exclusif (Parfums de Marly)
Jsou chvíle lepší i horší. V těch horších se vracím do vzpomínek, které mě učinily šťastnou. Když jsem poprvé sklonila svou hlavu k zápěstí se zavřenýma očima, ocitla jsem se v „mém“ květinářství u paní Kristýnky. Vždy jdu nejprve k majestátním rudým růžím a znovu a znovu oceňuji jejich hrdost. V mé vzpomínce jsem na velmi příjemných akcích, kde se stoly prohýbaly pod mísami ovoce, od těch méně známých až po ty exotické. I přesto vždy celou místnost provoněly sladké máslové hrušky. Cítila jsem se tam vždy důležitá, žádoucí a velmi profesionální. Bylo mi tam dobře.
Vše, co jsem nenašla v Delině, nacházím v její starší sestře. Ženě, která ví, co chce, miluje rudé růže, svou rudou rtěnku a obléká se sofistikovaně a velmi elegantně. Nevidím tam pohled laních očí, ale ženy, která má svou signature, jež voní hlavně po růžích. Nadnáší ji načechraná sladká vanilka a jemná kostelní vůně. To vše je znakem luxusu, ale zároveň esencí krásna a něžnosti. Ta zlatá kapalina otevírá i dveře, které by jinak zůstaly zavřené…

hafik 13.10.21 11:14

@Lucinela :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :rose: :rose: :rose: nadherné recenze :palec: :palec:

fegitah 13.10.21 11:59

@Lucinela Ty ty Deliny prostě umíš, Lenko. :rose: :rose: :rose: Tleskám! :palec: Ještě je hezká Atomic Rose od Initia (sesterská značka PdM). Někdo tvrdí, že jsou to obě zmiňované Deliny dohromady, či nejstarší sestra. Někdo zase vnímá spojení Delina + BR 540. Řekla bych, že tak nějak všechno dohromady platí.

Magnolie1 13.10.21 12:55

@fegitah Initio je nejoblíbenější značka mojí dcery, vůbec jsem netušila, že je to sesterská značka PdM, to jí musím říci.

Magnolie1 13.10.21 12:56

@Lucinela krásné recenze Leni. osobně se mi víc líbí jen Delina, ta druhá na mně vyznívá moc rokokově nebo pouťově, byť je také nádherná.

Lucinela 13.10.21 13:47

@hafik @fegitah @Magnolie1
Deliny miluji obě, bojím se, že od Parfums de Marly bych toho mohla víc. A Baccarat je nádherná vůně. Ano, vnímám v ní něco z obou Delin. Jsem čekatel na porcování :-) . Zatím jen odstřik :lol:

fegitah 13.10.21 16:47

@Magnolie1 Jj, já vím, že má dcera Initio ráda. Mně se jejich vůně taky líbí. :-)

@Lucinela já jsem se vyjadřovala k Atomic Rose od Initia (s těmi podobnostmi), možná ne zcela srozumitelně. :lol:

Hanka H 13.10.21 17:41

@Lucinela :palec: Já jednoznačně preferuji Delinu - a v té, jak zmiňuje Yvonna @fegitah jsem opravdu při prvním setkání cítila něco dost z BR.

Lucinela 14.10.21 07:05

@fegitah
Atomic Rose jsem nikde nenašla. Zajímá mě :think:

@Hanka H
Delina je prostě hezká, BR je na mně taky hezká. Ale BR je právě ta vůně mnoha tváří, proto mě láká, ač jsem jí nedávala absolutně žádné šance. Od MFK je mi zatím asi stále nejbližší Oud Satin Mood. To je trochu Chanel - takový dress code. Mám to v sobě, jen občas potřebuji změnu :-) .

Korsicanka 15.10.21 11:49

@Lucinela Tady:) Kolekce The Carnal Blends. Taky nevím, zda jsem zkoušela :nevim: Ale Absolute Afrodisiac je velmi líbivá. :-)

alibi 24.10.21 10:04

Ricardo Ramos v Brně uvedl novinky roku 2021
https://alibi-notes.webnode.cz/…y-roku-2021/

mmaat 26.10.21 12:45

Tom Ford - Bitter Peach: Krásně šťavnatá, s nahořklým pomerančem, který uhlazují chloupky z broskve a uzemňuje přiiměřená dávka pačuli. Na léto jako stvořená, možná kapku jednoduchá, což vlastně není na škodu. A aby nedošlo k mýlce, není to zaměnitelná sladká ovocenka, je dostatečně originální, přitom ale nositelná pro jakoukoliv věkovou kategorii.
Tak tenhle Fordův počin bych si dala líbit. Jen tedy počkám, až bude rozumnější cena.

Příspěvek upraven 26.10.21 v 16:39

alibi 26.10.21 13:41

@mmaat a kde? kde jsi zkoušela? pořád jsem ji vyhlížela ve vaňkovce

mmaat 26.10.21 14:28

@alibi Ehm, v Amsterodamu.

alibi 26.10.21 15:33

@mmaat hehe, tak to zas nic :)))

Stránka:  « Předchozí 1 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3692 Další »
Váš příspěvek