Co jste dneska zkoušely?

Korsicanka 30.8.21 22:35

@Magnolie1 Já ji právě vypotřebovala, pak odstřik a teď malá 50 ml je roztomilá a moje spací jednička.

Magnolie1 31.8.21 05:37

@Korsicanka jako to věřím…uvidím, počkám, až se objeví někde za lepší cenu.

Henri 31.8.21 10:32

@Magnolie1
Jicky jsem zkoušela docela dávno a moc příjemně mě tenkrát překvapila - čekala jsem silně starobní vůni, kterou nevydýchám, ale Jicky mi přišla docela nadčasová, nositelná, takový Shalimar light + levandule. Docela bych ji taky brala. :think: Nebo radši nejdřív znovu vyzkoušela. :lol:

Henri 31.8.21 10:34

Z levandulí se mi moc líbila Jersey, Lutense nevím, zda bych unosila, to už je hodně intenzivní levandule z půdy a přijde mi až moc „pichlavá“…nevím, jak jinak to popsat, podobný pocit mám z levandulového oleje.

Lucinela 31.8.21 10:46

@Magnolie1 @Henri
I pro mě je nejhezčí levanduli Jersey, a to bezkonkurenčně. Jiné levandule jako vůni moc nemusím. Ale Jicky je taková postelová, ale pro mladé nosíky fakt starobylá. Chamade by se mi líbila :think:

Magnolie1 31.8.21 11:19

@Lucinela @Henri já zase nemusím moc Jersey, ale moje levandulová láska je jednoznačně Boy.
Jen ta cena. Ale ta Jicky, já ji nikdy nezkoušela, bála jsem se té starobylosti, ale pravda je, že je opravdu nadčasová. Ze začátku trochu úderná kolínská, tam pak jsou ti moli, jak zmiňovala Hanka H, ale potom se usadí a rozvoní do levandulové vůně víkendu na venkově, jak trefně napsala Jitka77.

Lucinela 31.8.21 11:23

@Magnolie1
Já a Chanel, můžu téměř všechno :andel:

Magnolie1 31.8.21 11:37

@Lucinela to je pravda, Chanel nezklame, pokud bych se měla vyjádřit, určitě jsem byla vždy víc nadšená z Chanelu než Guerlainu

lilithc 31.8.21 16:08

Před pár dny jsem rozbalila Givenchy Very Irresistible,jejíž datum výroby byl rok uvedení na trh 2003.Měla jsem ji doma od r.2013 ještě i zalepenou v celofánu.Vůně tedy má letos 18 let.Změnila trochu barvu ale jinak se ani nehla.Schválně jsem si nechala zbytek v předešlém flakonu na porovnání.Zbyteček vůně je po nastříknutí cítit alkoholem ale pak se rozvine do krásy.Nově rozbalená 18 let stará je krásná od začátku do konce. :hug:
Jedná se o 75 ml a mám ještě do zásoby 50 ml.rok výroby 2008.Vzhledem k tomu,že první 75 ml.flakon mi vydržel 10 let,tak mě jaksi napadá jestli se dožiju otevření té padesátky. :-).Přece jen těch různých flakonů za dobu pobytu na Arome přibylo. :-)

Dalia 31.8.21 16:53
@Magnolie1 píše:
@Lucinela to je pravda, Chanel nezklame, pokud bych se měla vyjádřit, určitě jsem byla vždy víc nadšená z Chanelu než Guerlainu

Chanel je u mě taková sázka na jistotu. Když sahám po některém z Guerlainů, musím mít na něj tu správnou náladu.

Magnolie1 31.8.21 18:50

@Dalia to je

Hanka H 31.8.21 20:10

Meo Fusciuni 3# Nota di Viaggio (Ciavuru d'Amuri)

Naprosto nezapamatovatelný název a vůně, kterou si ani zapamatovat nemusím. V prvních vteřinách ostrý pelmel neidentifikovatelných složek, celkově nejvíce připomínající lak na vlasy značky Lybar. Po chvíli se z toho začíná klubat cosi ovocného - chvíli váhám, a mám jasno! Fík! Bohužel ten zralý, či spíše přezrálý. Odér připomínající pozdně letní procházky kolem ovocných sadů a alejí – část sklizně leží pod stromy, část se zuby nehty drží osychajících větví, všudypřítomné vosy se slétají k opulentní hostině. V této fázi (dobré dvě hodiny) by byla pro mne vůně naprosto nenositelná. K částečnému zlepšení dochází až po čase – indoly váhavě ustupují pryskyřici, mírně se vytrácí ulepenost a cukernatost. Pořád to ale zdaleka není můj šálek kávy (ani čaje). Vyzkoušela jsem, ale říkám rozhodné ne!

Magnolie1 31.8.21 20:25

@Hanka H Recenze je pěkná, ale od této značky mě nezaujalo snad vůbec nic :lol: :lol:

Hanka H 31.8.21 20:29

@Magnolie1 Ani já s touto značkou nemám spojený žádný výjimečný čichový zážitek - ale tahle fíková se mi fakt hodně nelíbila :nevim: .

Magnolie1 1.9.21 12:28

Cestou z polední pauzy jsem vlítla do Marináče o očichala novinky Armani My Way Intense a pak ještě zelinkavou Chloe Eau de Parfum Naturelle a docela jsem byla překvapená, že se mi i líbily, což se tak často nestává :lol: a hlavně, že obě :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 Další »
Váš příspěvek