Co jste dneska zkoušely?

Hanka H 29.8.21 19:52
Korsicanka 30.8.21 13:32

@Hanka H To jsem si zas pěkně početla! :palec: A jsem ráda, že mám zásobičku ;-)
@Lucinela Chachá - tys mě tedy potěšila :lol: Už se jí neobávám. A asi jsem zkusila tu okrouhanou, neb - nezaujala. Protože jinak se mi staré pecky moc líbí. A u některých se podařily i reformulace - třeba Dioramu jsem měla možnost porovnat a Tosca EDP od Mäurera a Wirtze taky voní dobře, i když asi slaběji…

Magnolie1 30.8.21 16:34

@Hanka H dneska jsem konečně očichala v pražské Fragranze Rose gold oudh a pěkná, opravdu, že ano.

Na druhou ruku jsem stříkla Jicky edp a byla jsem velmi překvapená, jak moc je levandulová. Zatím nevím, zda se mi líbí. Pro mě nejkrásnější levanduli má Boy od Chanelu, na druhém místě Lutens. V Jicky roste konkurence, dcera pravila, že teda fuj :lol:

Hanka H 30.8.21 16:59

@Magnolie1 Rose Gold Oudh je opravdu jedna z těch povedených vůní od TT, říkám si, že na ni třeba někdy dojde :nevim: .

Jicky je na mě až moc levandulová (rozuměj šatní skříň s kuličkami proti molům), ale možná, kdyby jí byl někdo navoněný, líbila by se mi.
Sára přeci jenom vyrostla na jiných vůních :lol: .

Magnolie1 30.8.21 17:13

@Hanka H ano, je to taková ta levandule z almary u babičky, to je pravda. No, Sára nahodila ksicht, jako, že tohle fakt ne. Mám ji na papírku, výdrž velmi solidní, první nádech byl trochu strašidelný, to nepopírám, ale teď po uložení je přece jen lepší. Uvidíme…rozhodně NE neříkám. Zatím naštěstí nikde stejně moc není - tedy za slušnou cenu, pokud na ni dojde, vidím to stejně jaro, léto.....na druhou stranu mi evokuje jižní Francii v celé své kráse :andel:
Sára je ráda, když koupím vůni, kterou si občas půjčí na hlídání :lol: , tak čas od času jí radost udělám, ostatně to jsem teď udělala se Síčkem :lol:

Hanka H 30.8.21 18:05

@Magnolie1 Já mám se synem vkus hodně podobný - vše je mi chváleno a vše, co jsem koupila jemu, bylo oceněno. Občas po jeho delším pobytu doma zjistím, že mi ubylo některé z vůní :-D .

Tuhle se opovržlivě vyjádřil o jakési promo akci v obchoďáku, že tam prezentovali „takové strašné , lacině vyznívající vůně“. :-D

A Jicky si dovedu představit právě na toulky kolem levandulových polí v Provence.

Magnolie1 30.8.21 18:19

@Hanka H Jicky si představuji - uprostřed sluncem vyprahlé krajiny je bílé stavení, na stole ve váze růže a v míse jsou zralé citrony, v dózách usušené bylinky a kolem stavení roste levandule. A tam někde v poli uprostřed levandulového pole čeká náruživý mládenec oblečený v naškrobené bílé košili s dlouhým rukávem (zásadní je ten dlouhý rukáv :lol: )

Sára nemusí starobylé vůně, ona může běžné sephorácké nebo niché, ale musí být moderní. Vůni staršího data, kterou snese, je pouze Chanel No 5. Navíc ona je hodně vanilková, což já až tak nejsem…ne, že by mi vanilka nějak vadila, ale mám na ni chuť málokdy a ne ve všech vůních se mi líbí.

Obrázek je vskutku nádherný, úplně na té cestě vidím tu rozdychtěnou dívku navoněnou Jicky.....

Hanka H 30.8.21 18:47

@Magnolie1 Tedy Ty máš představy :lol: :lol: :lol: … rozdychtěný mládenec ;-)

Magnolie1 30.8.21 19:25

@Hanka H no když už, tak už… a živočišná stopa tam je :lol:

Jitka77 30.8.21 19:32

@Magnolie1 Pro mě je Jicky „víkend na venkově“ - včetně závanů z hnojiště, a nemyslím to vůbec zle.

Korsicanka 30.8.21 19:53

@Jitka77 Jicky EDT od tebe není zdaleka tolik levandulová, ale je neskonale příjemná na ložním prádle a ve vzduchu. Kamarádka říká, že tam cítí cibetku, já spíš ambru, koření a dřeva.
@Magnolie1 EDP bude asi pro mě po Lavandule od Penhaligon's a Jersey další prima levandulová :palec:

Magnolie1 30.8.21 21:11

@Korsicanka na levanduli od Penhaligon's jsem úplně zapomněla, také pěkná

Magnolie1 30.8.21 21:12

@Jitka77 víkend na venkově se vším všudy:blush:

Korsicanka 30.8.21 21:25

@Magnolie1 Už ji zas zdražili a přímo o 1500,– :pudl: Možná je ještě někde do tisícovky-kosmetika-zdraví :think:

Magnolie1 30.8.21 21:35

@Korsicanka já počkám, nemusím ji mít teď hned, spíš bych možná uvažovala na jaro - léto. Jak dělají ty nové flakony, tak vymizela, jinak bývala k mání běžně

Stránka:  « Předchozí 1 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 Další »
Váš příspěvek