Co teď "točíte"?

Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
mmaat 19.07.17 21:43

@Michele super, tak si to s miminkem užívej, uteče to hrozně rychle. Vždycky si vzpomenu na mámu, která při pohledu na mého bratra prohlásila: „Takové růžové voňavé miminko to bylo a teď je to chlupatý a smrdí tomu nohy.“ :-D A já mám už dávno takového doma taky. ;-)

Michele 19.07.17 22:18

@mmaat To je bozi hlaska :lol: :palec:

alibi 19.07.17 22:40
Misha17 10.03.19 09:21

S ocakavanim jari som uz presedlala na vone, ktore pri vykukajucom slniecku mi urobia este krajsi den: Angel edt a Womanity :inlove: No a k nim este zaradim pri stupajucich teplotach dalsie oblubene jarne vone Acqua Iris Nobile, Miss Dior edp 2012 a Chloe Love.

Jitka77 10.03.19 12:01

Mě teď těší spíš chladno s deštěm (snad nám letošní jaro ukáže obě tváře, slunečnou i vlahou) a k němu mi nejvíc jdou fialky - nikdy jsem po nich takhle zjara netoužila, ale letos to na mě teda přišlo :inlove: takže jsem protáhla sezonu Insolenci EdP (ale ta už je na teď dost hutná), naopak dřív než jindy vytáhla Promenade des Anglais, užila si vzorek La Nuit Tresor Musc Diamant (tou teplou mléčnou chumlavostí mi sedí do bílé zimy, teď už ji kupovat nejspíš nebudu, uvidím napřesrok), objevila další fasetu LPRN Velours a Mon Guerlain EdT (trochu schované, ale jsou tam!), dosyta se nabažila QVLP a nakonec odklikla dva nové přírůstky - Balenciaga Paris (naslepo, jsem zvědavá) a Bvlgari Splendida Iris d´Or jako náhradu za Bvlgari Pour Femme, kterou jsem před lety dala v polovině flakonu pryč - začal mi v ní vadit nějaký zelený tón, který v téhle verzi naštěstí nemám.

V únoru jsem měla intenzivní krátké období mimózy, s fialkou je to teď vážnější.

otakara 17.03.19 10:39

Balmain de Balmain , robím len krátke prestávky v použití, vezmem niečo ľahké, nenáročné, ale napr. do pracovného dňa nanovo začínam s ňou…

Yvraine 10.04.19 12:40

Dnes jsem provedla „jarní“ úklid poličky… finálně jsem zandala vše zimní a vyndala jarní vůně.
Izia je, jak jsem zjistila, jediná vůně jiné značky, jinak už jedu čistě v Guerlainu… LPRN Hippie Chic, LPRN Velours, nová Imagine, Promenade des Anglaise, Rose Nacrée du Desert, a pak několik odstřiků převážně z Les Parisiennes a French Kiss.

Brach 11.04.19 09:06

Točím stále Manafakturu 005 , Rare gold nebo L Air du Temps, útočí na mě alergie, potažmo astma, takže si musím nechat zajít chut na vše silnější

Henri 11.04.19 13:47

Stridam Roses de Chloe s No.5 Eau premiere. Jedine na jare mam chut na kvetiny (Roses de Chloe) a dokonce koketuji s Burberry London, coz normalne vubec neni muj salek caje.

Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Váš příspěvek