Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Renusatko 18.3.21 20:35

@mmaat :-) Pozorného syna ti přeju a zároveň tě lituju. Já takhle občas taky něco dostanu, kdyby to udělal manžel, tak si trochu zaklepu na čelo, protože jsem mu to už zakázala, ale ty děti…to nejde. Když o tom přemýšlím, tak pro studenta je to i velká suma.

Nelly 918 18.3.21 20:41

@Makiiii jo jo, takovéhle dny znám ;-) Nádávno jsem zrovna jeden takový vypečený měla. Zapadly jsme s kamarádkou totálně autem, obě ve slušným oblečení úplně zabahněný, jak jsme se to snažily vytlačit. Pak nám zdrhnul pes, hledali jsme ho s baterkou po tmě v lese plným divočáků - cizích, takže nic příjemnýho. Pak nám vybouchla - doslova - rychlovarná konvice na chaloupce, kde jsme byly, vykoplo to pojistky v půlce vesnice a ještě asi tři další nehodičky - když se daří, tak se daří :think: Kamarádka na to má super pořekdlo - „chybí už je ho…vno do větráku“ :-)

JosefKamil 18.3.21 21:03

@Makiiii
Video by nebylo? :lol: :andel:

lilithc 18.3.21 21:11

@Makiiii Co rozbitý parfém.Vždyť ses mohla při tom pádu rozbít ty sama.

Renusatko 18.3.21 21:33

@Makiiii Lituju. U oblíbených parfémů je to pech, ale tys opravdu mohla ještě dopadnout hůř. Já mám dneska otřesnej den. Nevím jestli je dnes někdo, kdo na mě ještě hystericky neřval. Pacientka, doktorka, doprovod jiné pacientky a teď ještě manžel. Asi erupce na slunci. Do toho mám migrénu a od rána jak blázen, na kterou mi nic nezabírá. Domácí scéna proběhla při zkoušení vzorků a já si dala omylem na ruku oudovou vůni. Asi budu spát v rukavicích. :-?

Hanka H 18.3.21 22:35

@Makiiii @Renusatko Soucítím! Ať je zítra líp!
Markétko, jako pozitivum ber to, že sis nic neudělala, parfém, židli i kytky vem čert!
Renatko, pracuješ pod obrovským tlakem, a jestliže má na Tebe ještě někdo v práci křičet - hnus :cert: !

Lucinela 18.3.21 23:34

@Renusatko
Domácí scénu jsem měla taky. Prý teď používám příliš agresivní parfémy (Vjola, Skromná Mimóza aneb Modest Mimóza). Ale řvát po mě začal, co jsem se ťupla č. p. Ombre Rose od Jean Charles Brosseau. Nesnáší pudrové vůně a tahle je echt. Dneska na ni bylo počasí. Začíná mě fakt štvát, jak mi kecá do vůní :pudl:

mmaat 19.3.21 07:43

@Makiiii To znám, když už, tak už… :cry:

Lucinela 19.3.21 07:53

@Makiiii
Teda, Markétko, to zní děsivě. Jsi celá a kancelář a ty budete dlouho vonět :hugging:

Henri 19.3.21 09:34

@MagnolieS
Co je to to Icône? Jsem toho viděla plny bazary a bazoše. To jsou napodobeniny, jo? :-D

Henri 19.3.21 09:40

@Renusatko
Soucítím s tebou, domácí scénu jsme měli o víkendu s LVEB. :-)

Henri 19.3.21 09:41

@Lucinela

@Henri píše:
@Renusatko
Soucítím s tebou, domácí scénu jsme měli o víkendu s LVEB. :-)
@Lucinela píše:
@Makiiii
Teda, Markétko, to zní děsivě. Jsi celá a kancelář a ty budete dlouho vonět :hugging:
mmaat 19.3.21 19:27
@Renusatko píše:
@mmaat :-) Když o tom přemýšlím, tak pro studenta je to i velká suma.

No to teda! On si právě myslel, že dva prodám a tak se mu to vrátí. :cry: No nic, slíbila jsem mu, že půlku mu dám a má poučení pro příště. Teď tady mele něco o tom, že si na příští návštěvu toho stánku vezme airsoftku. :think: :-D

Renusatko 21.3.21 14:05

@mmaat A nešlo by to tam vrátit? Jako přijít tam a seřvat je, že to jsou napodobeniny nebo tak. Jinak je to trochu drahá blbá zkušenost. Oni s tím umí otravovat neskutečně.

mmaat 21.3.21 14:11

@Renusatko no je to rozbalený a vyzkoušený, nevím, nevím. :-(

Stránka:  « Předchozí 1 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 Další »
Váš příspěvek