Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Jitka77 13.7.21 12:31
@Gorilka píše:
Mají stejné složení? Ne.
Mají stejný název? Ne.
Mají stejné flakony? Ne.
Mají stejné obaly? Ne.

Proto se nejedná o napodobeniny.

Jsou to napodobeniny. Nejsou to fejky. To jsou dvě různé věci.

Misha17 13.7.21 13:29

@Jitka77 presne, su to napodobneniny. Fejk je nieco co kopiruje aj flakon a len sa hra na original.

Osobne nepochopim ako niekto moze toto obhajovat. Prizivovanie sa na cudzej znacke, na cudzom know how. Pritom je to jeden synteticky grc, tie co to obhajuju musia mat dobre pokazene nosiky. Len ma prekvapuje kolko blogeriek to propaguje. Naozaj by som rada vedela kolko im zaplatia, ked su ochotne pre takyto suvix obetovat svoju povest milovnika luxusnych veci alebo vychytaviek.

Nelly 918 13.7.21 13:39

@alibi to je dokonalé - nádherné :palec: :inlove:

Nelly 918 13.7.21 13:43

@Misha17 přesně, nechápu, jako to někdo může obhajovat, propagovat a nosit. Já bych se hanbou propadla sama nad sebou. To už raději nějakou celebritní voňku z drogérky, než si koupit okopčenou - ukradenou- vůni. Fuj. :palecdolu:

alibi 13.7.21 14:00

@Nelly 918 :rose: děkuju

mmaat 13.7.21 15:27

@alibi To je krásné :potlesk:

Biely kvet 13.7.21 17:07

@Barbberry Pekne si to napísala, kto ale nechce alebo nemôže - z rôznych dôvodov- aj tak nepochopí. :nevim:

Hanka H 13.7.21 17:18

„Recenze“ na Oui de Saphir
Vůně připomínající Armani Si se povedla. Pokud nejste zkušený znalec, od originálu ji těžko rozeznáte. Pokud si nepotrpíte na značky, toto pro vás bude skvělé.
:cry: :cry: :cry:
Tvorba a zveřejnění této „recenze“ jednoznačně ilustruje odlišné úhly pohledu.

Já bych tu debatu parfém napodobenina x fejk , co je amorální a co nikoliv ještě doplnila o postřehy

• nepřijatelné je, pokud výrobce jakkoliv v marketingu uplatní zmínku o konkrétní podobě jiného parfému jiné značky
  • výrobci se snaží vézt na vlně oblíbenosti konkrétního parfému, poslat do světa něco, o čem sami zákazníci začnou tvrdit, že je to podobné/lepší/ lacinější a stejně dobré než xxx
  • výrobci noname vůní se snaží evokovat představu světoznámého parfému napodobením flakónu, volbou písma, celkovým vzhledem
  • propagátoři z řad celebrit a pseudocelebrit dostanou jednak slušně zaplaceno, druhak bohužel vůně vnímají jinak než my věrní aromáci, a tudíž by nepochopili, voconámgou :pudl:
  • to evidentně nepochopily ani zdejší aromegirls, a proto pokud by propagátorky hnusnovůní zavítaly sem, utvrdily by se v přesvědčení, že se věnují záslužné osvětové činnosti

Nezměnilo se mnoho od divokých porevolučních dob nesoucích se ve znamení "Čím víc pruhů, tím víc adidas! " :cert: :pudl:

MagnolieS 13.7.21 17:52

@Hanka H Já to včera viděla, je to k zblití :poblion: :poblion: :poblion: už jsem rezignovala na ty inspironapodobeniny a $eru na jakákoliv vyjádření k těm smradlavejm $račkám :pudl:

Redakce zřejmě dostala vagón grátis, tak to tady systematicky ničí, zadarmo i střeva potrhat, dyk to těm neznalejm pokusnejm králičkům sami cpou a posílaj :palecdolu:

@Gorilka píše:
Mají stejné složení? Ne.
Mají stejný název? Ne.
Mají stejné flakony? Ne.
Mají stejné obaly? Ne.

Proto se nejedná o napodobeniny.

Je to stejné jako kdyby Škodovka byla to správné auto a Mercedes napodobenina - vždyť to má čtyři kola, volant, dveře, ruční brzdu, motor a dokonce stejnou barvu.

Jasné, že je to to samé.
Přeješ si na narozeninách Dalidu, přijede Duo Yamaha a zazpívá Děti z Pirea.
Zážitek stejný, náklady desetinové, sousedi závidí, všeci spokojení.
Nebo..........
https://youtu.be/u5pxPDMF6SE

...............................ne????
https://www.youtube.com/watch?…

@Hanka H píše:
„Recenze“ na Oui de Saphir
Vůně připomínající Armani Si se povedla. Pokud nejste zkušený znalec, od originálu ji těžko rozeznáte. Pokud si nepotrpíte na značky, toto pro vás bude skvělé.

To by mne zajímalo, která z Arome střev je schopná poznat, že je to aspoň PODOBNÉ. :-D

MagnolieS 13.7.21 18:23
Hanka H 13.7.21 18:43
@frangipani_romana píše:
To by mne zajímalo, která z Arome střev je schopná poznat, že je to aspoň PODOBNÉ. :-D

Ty jsi ale drsná :lol: :lol: :lol: .
Ale stačí si to přečíst ;-) !

@MagnolieS píše:
@Hanka H Já to včera viděla, je to k zblití :poblion: :poblion: :poblion: už jsem rezignovala na ty inspironapodobeniny a $eru na jakákoliv vyjádření k těm smradlavejm $račkám :pudl:Redakce zřejmě dostala vagón grátis, tak to tady systematicky ničí, zadarmo i střeva potrhat, dyk to těm neznalejm pokusnejm králičkům sami cpou a posílaj :palecdolu:

Takto: Lidi moc nechápou, co to znamená, když někdo je mediální magnát. Třeba politik Berlusconi… Myslí si, že mu prostě patří televize a noviny a že může ovlivňovat obsah politických zpráv. No tak to do určité míry může, ale zákon a různé ty Rady to celkem efektivně regulují. Lidi si myslí, že dokážou takové zprávy poznat a odfiltrovat a na nic jiného už si nedávají pozor.
Jenže to nebezpečí je jinde - v komerci.
Takový magnát si může ve svých médiích dovolit to, co by mu jinde neprošlo. Třeba umístit reklamu na pololegální produkty, falsifikáty ap. Reklamu na Google tomu neudělá, tam mu to zakážou, vyhledávače ho začnou ignorovat…tak svým inzerentům nabídne svoje vlastní platformy, třeba diskusní fóra, kam umísťuje neoznačené P.R. příspěvky (nemluvím jen o článích, ale třeba o těch příspěvcích v diskusích, nic jiného tyhle kydy nejsou). Jinde by mu to smazali a zakázali přístup. Na vlastních fórech mají admini pokyn to nechat být.
To, že rýžuje na polo-legálních nebo nemorálních produktech, na šedé ekonomice…to je otázka morálky a to můžeme tak nějak odsoudit a opovrhovat. Pokud to dokážeme. Ne každý to ale pozná.
Blbý je - a to je to reálné nebezpečí - že se tím nastavuje „normálnost“ takového podnikání ve společnosti. Snižuje se laťka vnímání nemorálnosti jako škodlivé pro lidi.
Pak se prostě setkáte s lidma, kteří jsou tak hloupí nebo naivní, že věří, že „když je to na internetu, tak je to pravda“ a budou vás se skálopevnou jistotou přesvědčovat, že krást je normální. Šak všetci kradnú…

Gaussova křivka inteligence společnosti je známá… Média mají obrovský zásah, mění to morálku a hodnotový žebříček celé společnosti a je to fakt hnus.

alibi 13.7.21 19:33

@frangipani_romana bohužel, je to přesně tak -ad. posuny hranic

Stránka:  « Předchozí 1 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 Další »
Váš příspěvek