Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Theaa 10.6.21 14:19

@otakara
Já to nechápu. :-( Prodej napodobenin je zakázaný, ale do databáze se imitace vůní přidávají.

nisa1981 10.6.21 15:54

@Nelly 918 Toto snád nie je možné. Dávať sem také fake parfúmy. Teda pardon Inšpirované a ešte tomu robí reklamu aj Verešová už vidím ako to na seba strieka. Tí vietnamci pobavili.

Eunika 10.6.21 17:08

@Nelly 918
Docela by mě zajímalo, kdo nechal tyhle sra.ky narvat do databáze. :poblion: Pochybuji, že to byl někdo od nás. :think: Koukala jsem, že hned „recenze“. :lol: :palecdolu:

@nisa1981
Verešová snad ani nestojí za slovo. :poblion: :palecdolu:

Nelly 918 10.6.21 17:37

@Eunika To by mě taky zajímalo. Moje kamarádka to používá, má jich několik a všechny mi přijdou hnusný - mají takový všechny stejný, chemický ocas. Jediná byla pěkná - napodobenina Trezoru asi, sice mu nebyla podle mě vůbec podobná, ale voněla hezky. Tu jsem byla ochotná na sebe i zkusmo stříknout a teda musím uznat, že to byl držák. Ale sem to rozhodně nepatří. Kdo to chce nosit, ať si to nosí, ale dávat to zde do databáze je :pudl: :poblion:

otakara 10.6.21 19:03

tak mi napadlo, nebol to skúšobný ťah na všeobecné oživenie? :think: Nerozumiem tomu.

hafik 10.6.21 19:29
anaja90 včera v 07:57

To nějaká z krasnevune.cz objevila zdejší formulář pro přidávání nových vůní. A admini to tam teď poctivě doplní. Všech 350O fejků. Přece to nebudou ověřovat. Tak to na můj nový domečkový Vol De Nuit přijde řada na Vánoce. Vlastně tam ještě není ani ten včeličkový. :poblion:

Nelly 918 včera v 11:42

@anaja90 No to budou mít pěkné hoňky - jestli sem chtějí narvat všechny fejk počiny a že jich je, nejen od krasnevune.cz.

otakara včera v 12:37
@Nelly 918 píše:
@anaja90 No to budou mít pěkné hoňky - jestli sem chtějí narvat všechny fejk počiny a že jich je, nejen od krasnevune.cz.
;-) :-D
Renusatko včera v 20:59

@Nelly 918 Já jsem kdysi tyhle fejky (napodobeniny) dostala. Po dvou měsících ze dvou vůní zbyl jen ten chemický ocásek, jakýsi základ, u obou stejný a vše ostatní vyprchalo. Ani na osvěžovač na WC se to nedalo.

Nelly 918 včera v 22:17

@Renusatko to si umím představit. Já zase dostala kdysi nějakej humáč od Essens, nebo jak se to jmenuje. Masakr, puch jak od ropuch od začátku do konce. Netuším čeho to měla být napodobenina (možná láku z okurek) bylo to kyselý - jako že asi citrusy. Letělo to rovnou i s krabičkou do popelnice.

Stránka:  « Předchozí 1 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984
Váš příspěvek