Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Jako že mi při výměně oleje vypnuli klimatizaci, tempomat, stěrače, rozštelovali sedačku, rádio, zrcátka…to bych odpustila. Na oplátku mi auto vyluxovali, umyli, ráno si ho odvezli a odpoledne přivezli nazpátek a klíčky dali pod rohožku.
Ale že mi to celé vystříkali nějakým kokosovo-calonovým smrdutcem :pudl: , to neprominu nikdy! Cestou k zubaři jsem málem vrhla :poblion: (nazpátek jsem byla sjetá, tak dobrý). Tímto považuji svoji post-covidovou agónii za ukončenou, tohle mne probralo.

Nechala jsem otevřené všechny okýnka, ale je to úplně nasáklé všude v čalounění, jako v taxíkách z 90. let, no fuj!!! :cert:
Doufám, že bude hezký počasí, ať můžu do práce jezdit s otevřenýma oknama. :poblion:

lilithc 27.4.21 19:34

@frangipani_romana Naprosto ti rozumím.Před pár lety jsem nechala čistit peří s následným šitím přikrývek a kde by mě napadlo,že peří po vyčištění ještě vymáchají v aviváži Silan,zvláště když na peří se nic takového dávat nemá.Těšila jsem se jak budu spát v nových duchnách a pak toto. :cert: Vlézt jsem do nich mohla až po půl roce až to vyčichlo.Já žádné aviváže nepoužívám,zvláště ne na ložní prádlo,protože se mi z těch pachů dělá špatně a „odborníci“ mi to narvali do drahocenného peří.

@lilithc Taky máme péřovou peřinu. :palec:
Vyhýbám se té parfémované drogerce, jak můžu, ale ty věci okolo aut jsou zdaleka nejhorší - nechápu proč, asi to souvisí se vkusem vypěstovaným na klišé obrázků kozatých holek ve skříňkách a kalendářů s čím dál nahatější Verešovou - přesně vidím kalendář 2045, Verešová sice bez zubů, ale s příčeskem a na sobě jen lísteček z lípy.
Vanilkové a kokosové stromečky do auta, ozonické vůně do ostřikovačů, teď začali dělat santálové leštiče na kožené sedačky…a všechno level nejlevnější chemie. :pudl:

blebleska 28.4.21 12:26

Namíchlo mě to, že chci vystavit nějaké vůně do inzerce a nejdou mi od včerejška přidávat fotky, jde vám to, nevíte někdo, co s tím? Normálně založím inzerát, dám vložit foto a prostě nic, píše mi to - připravuji nahrávání a fotka se nenačítá :think: :-(

MagnolieS 28.4.21 13:08

@blebleska Už je o tom něco v admin vlákně

mimi 28.4.21 14:48

Som tak rada, ze nie som jedina, kto tieto kokoso-vanilka-neviem co do auta nemusi, nemame sice auto, ale ked mam ist taxikom alebo s niekym znamym, kto to tam na, tak mi navaluje.

Inak mam dve „vonave“ prihody, zo sluzobky, na hoteli, postelne pradlo vymachane v strasne silnej avivazi, v tom sa nedalo spat, ale ani vetrat, boli sme totiz v meste, kde, zial je velmi specificka aroma vo vzduchu a este k tomu, vonku bolo asi -15. Radiator vyhicovany, ze sa nedal vypnut. Tato kombi mi spustila taku migrenu, ze som polovicu noci stravila v kupelni predychavajuc hojdajuci zaludok a cakala, kedy zaslape tabletka.
Druha prihoda je tiez zo sluzobky, ale to bol nastastie iba osviezovac vzduchu, ktory asi po dvoch hodinach vyprchal.

Renusatko 29.4.21 20:55

@mimi Nejsi, já to úplně nesnáším, je to strašné, strašné, strašné. Nemůžu kvůli tomu jezdit s mým bráchou autem. Dělá se mi z toho pravidelně blbě a je úplně jedno, jaká je to vůně.
@lilithc a aviváže jsou stejný problém. Nevoní mi žádná a vadí mi všechny

Já mám nakoupený takový príma bio auto voňavky a všechny ty blbiny od Esteban, jenže to je celkem slabé a proti té chemii to nemá šanci. Nejen, že to smrdí, ale navíc mám pocit, že mi to rozežírá všechny orgány zevnitř a imunitu. :unicorn: Dnes jsem měla celý den otevřený okna, napršelo mi dovnitř, ale smrdí to furt! Já asi kvůli tomu přestanu jezdit do práce. To mne ani covid nedonutil. 8-O

Mizyan 29.4.21 21:22

@Renusatko
Stromecky nesnasim, nechapu lidi, ze to kupuji a avivaz taky, ale ceska znacka Dedra je super, voni fakt krasne, ne tak nechutne, jak ze supermarketu.

mimi 1.5.21 16:56

Avivaze pouzivam zriedka, iba na deky a zimne saly a ciapky, aby neelektrizovali. Aj to riedim, lebo su silne. Svojho casu, tak 8-10 rokov dozadu fical modry Lenor, to bolo snad vsade, mala som dojem, ze nic ine neexistuje a vsetci pouzivaju iba to a mne z neho navalovalo :-D Este som aj vtedy prezivala narocne zivotne obdobie a ked nahodou niekde dnes zacitim Lenor, tak ma obleje studeny pot a vybavia sa neprijemne spomienky (cuchova pamat je potvorka). Ak niektore vonavky museli ist kvoli tomu prec.

Renusatko 3.5.21 10:42

Já už se sušičkou ani ty aviváže nekupuju. Kdysi jsem koupila ubrousky do sušičky a byla to podobná hrůza. Nejhorší je, když nám v práci pere nějaká paní doma. Jak otevřu skříňku, tak je to na mašli :lol: . Musím to hned převonět něčím svým.

MagnolieS 19.5.21 12:22

Včera doplněný a blbě zašroubovaný odstřik Memoir mi dnes v tašce vytekl, jen 5 ml ale nadělal dost paseky svoji silou :cert: rozpilo se mi vše v jeho blízkosti.

otakara 19.5.21 14:26

no, aviváž, či krásna, či hnusná, všetko jedno, teda ignorujem, nepoužívam, nenašla som jediné pozitívum, aby som čosi také dala na prádlo

Nelly 918 10.6.21 14:08

https://www.arome.cz/…r-sph-green/ - to jako vážně???? :poblion: máme už v databázi tyhle srágory?? :pudl: :palecdolu: Tak to by Arome girls měly oběhnout poctivě všechny stánky vietnamců a nafotit jejich „parfémové výtvory vysoké kvality“ a šup sem s nima taky :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

otakara 10.6.21 14:12

@Nelly 918 :-? toto je zlé :-?

Stránka:  « Předchozí 1 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 Další »
Váš příspěvek