Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Nelly 918 8.7.21 18:11

Mě namíchlo přečtení poslední recenze na ty Saphir s :pankac: ačky - pokud to dobře chápu, tak je Arome nejen propaguje, ale i rozdává :poblion: :poblion: . Inu to jsem ráda, že jsem v žádné Arome soutěži nikdy nic nevyhrála- tohle fakt nechci dostat…

Theaa 8.7.21 18:31

@Nelly 918
Taky jsem si toho všimla, že se tu na ně recenze rozbujely. :cert:

Renusatko 8.7.21 18:36

@Nelly 918 Zklamání. :pudl: , ale já už se nedivím ničemu. Za chvíli tady ty napodobeniny budou všechny

Eunika 8.7.21 20:26
@Nelly 918 píše: … tak je Arome nejen propaguje, ale i rozdává :poblion:

8-O nene :lol:

To ta neskutečná kvalita tak drahá nebude, že?

MagnolieS 8.7.21 20:40

@Nelly 918 No fůůůj :poblion: $račky zadara z debilní :pudl:í reklamy, to se to rozdává :palecdolu:
Proto je ticho po pěšině a admini ani nedutaj, a to nikde, ani po tom prodlouženém kancvolnu :roll:
Holt je to JEN JEJICH ZAMĚSTNÁNÍ a fungujou jak chlebodárce káže :-?

Nelly 918 8.7.21 23:39

@MagnolieS přesně, pěkně ticho po pěšině, „máme za to zplacíno“ tak to tu bude. A že tim seriozní a dříve boží parfémový web poslali do žumpy, no co, ono se na to za chvíli zapomene… :palecdolu: :palecdolu: :palecdolu: už je to přece stránka zaměřená hlavně na kosmetiku a teď evidentně i na fejk srágory.

Gorilka 9.7.21 12:12

Nejsou to ani padělky ani napodobeniny. Je to levné zboží pro určitý segment zákazníků kteří preferují cenu před kvalitou. Zcela to odpovídá novému směru zaměření tohoto webu.

alibi 9.7.21 13:20

@Gorilka no napodobeniny to tedy bohužel jsou - viz - https://www.krasnevune.cz/prevodnik/
a mně je z toho moc smutno :pudl:

Nelly 918 9.7.21 14:08

@alibi přesně - je to smutné. Napodobenina je sprostý kopírování - krádež duševního a uměleckého vlastnictví.

Marusia 9.7.21 14:09

@Gorilka , myslím, že sú to jasné fejky, fuj, ani zadarmo :pudl: :pudl:

alibi 9.7.21 14:27

@Nelly 918 a především to fakt stejně nevoní - zkoumala jsem to kdysi u Chanelu No5
https://alibi-notes.webnode.cz/l/mydlovani/

Nelly 918 9.7.21 17:02

@alibi taky jsem zkoušela u kamarádky a je to podle mě pro hooodně nenáročné - vůně se originálům moc nepodobají a po chvíli voní všechny skoro stejně - očuchala jsem jich 5 a stačilo. Klasický, levný chemický s-r-á-č-e jako od vietnamců. :poblion:
Ale tak hlavně že je to levný, 200ml megabalení - prostě supervýhodná koupě. Že se to za půl roku zkazí, to už dámy uživatelky asi neřeší. Pro mě za mě, ať se každej voní čím chce, ale vadí mi, že to cpou sem do databáze a že se pak na titulce koukám na fotky fejků. To je OSTUDA.

alibi 9.7.21 18:56

@Nelly 918 „ale vadí mi, že to cpou sem do databáze a že se pak na titulce koukám na fotky fejků. To je OSTUDA.“ Přesně!

Mně je to tak nějak jedno. O Arome víme svoje, takže žádné překvápko. MYslím, že Aromegirls ani netuší, o čem tady točíme.

Co mne překvapuje je ta vlna českých a slovenských blogerek, které se to nestydí propagovat - že je hanba nefackuje!
A to jsou i „dámy“ olepené Gucci a Vuittonem, co by si v životě nekoupily v Tescu ani ponožky. Tady se potkává duševní prázdnota (tak blbost, chete-li), nenažranost, snobství a sobecký přístup k hodnotám.
Ale jak říkám - nepobuřuje mne to, ať si každý dělá co chce, je to jen provalení skutečné úrovně těch blogerín. A jejich followers.

anaja90 9.7.21 21:26

@frangipani_romana Naprostý souhlas.

Stránka:  « Předchozí 1 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 995 Další »
Váš příspěvek