Jak voní lidé na ulici

Brach 9.10.18 19:44

Světe div se, dnes mi řekla šéfová, že pěkně voním......byl to L Air du Temps, fakt jsem zírala, že zrovna jí tohle voní, obyčejně nosí Chloe nebo Arpege eclat ( i já si na ní stále zvykám…původně jsem si myslela, že ji použiji jako odpuzovač na kuny) :roll:

prokera 9.10.18 20:35

@Brach Taková krásná, mýdlová klasika :inlove: , té by bylo na kuny škoda :-D !

Henri 17.10.18 12:57

V cekarne u doktora na mlade upravene blondynce Chloe Love. Na druhych a zdalky byla ok, ale ja se ji musela ihned dat pryc, tenhle typ kvetinove svezesti mi houpe zaludkem.

Brach 17.10.18 23:01

Dnes holčička ze 3.třídy přišla do klavíru a voněla La vie est belle....... :-(

Katie88 19.10.18 22:12

@Brach 8-O Tak to je ale fakt smutný! Ale třeba se navoněla na tajnačku máminým parfémem… :-D

Brach 20.10.18 08:22

@Katie88 přesně to si myslím,Celou hodinu mi vrtalo v hlavě, jestli ji to máma stříkla dobrovolně (je taky parádnice) a nebo ona na tajňačku

Misha17 20.10.18 08:42

Ja som vcera bola na jarmoku. Vo vsetkych tych vonach klobasok, maska, harul, parancov, trdelnika sa miesali rozne vone. Zacitila som viackrat LVEB (ani ta pecena klobasa to neprebila), aj klasicku Chloe, aj nieco svieze neidentifikovatelne a co ma prekvapilo, po rokoch som zacitila ten uplne prvy damsky Mexx. :-)
Ale napr. pansku vonu som nezacitila ani jednu 8-O

Jitka77 20.10.18 09:56

Asi padesátiletá paní v obchodě měla onehdy Slona, ten se nedal necítit :-P

Brach 20.10.18 10:36

ve čtvrtek u nás v nově otevřené a vylepšené DM stála v brutální frontě ( byla akce) paní necelých 50 a hezky - slabě voněla Angelem
v pátek na chodbě u nás ve škole to někdo ukrutně přehnal - řekla bych , že to byl ten modrý Adidas- ale fakt strašný, jsem zapadla do třídy a větrala. Pak jsme musela ještě jednou vylézt ven a bylo mi to jasný- 14tiletý holky se tam hromadily

mimi 20.10.18 12:51

Rano vo vytahu cerstvy stiplavy nastrek Chloe… :lol:

mimi 21.10.18 10:09

Uplne som zabudla, v piatok na firemnom mecheche presla okolo mna kolegyna, a ja hned, ze co to je? Ona mi vravi, so smiechom, ze nevie, ze cosi kupila v arabskom obchodiku na dovolenke a lutuje, ze ti nekupila vo vacsom baleni. A ja na nu „al rehab alebo el nabil, alebo nieco ine“? Prekvapena mi vravi, „ze ty to poznas“? A hned mi doniesla ukazat flasticku s olejom, bolo to nieco od al rehab, ale nazov si nepamatam, bolo to ovocno svieze a robilo okolo nej pekny oblacik.

Bridgett 25.10.18 20:45

Často cítím ve svem okolí sladke ovocne vůně typu LVEB, Black Opium, Flowerbomb - pripadaji mi vše stejne. Jedna maminka z fotbalu vzdy Slon, bude to jeji signature. Neprehani to, tak se to da. Jeste citim nekde obcas Angel a Chanel MDM, takze klasika porad to same dokola :-D

melany 25.10.18 21:11

Dnes jsem z jedné mladé paní vytáhla, co že to má za velice příjemnou vůni a byla jsem moc překvapená když z kabelky vytáhla Light Blue. Vůni znám, ale dnes byla úplně jiná, žádná svezenka, ale velice příjemná vůně.

Biely kvet 25.10.18 21:56

@melany Ja som to tiež raz zažila, stále som nemohla prísť na to, čím tak krásnym vonia naša sekretárka. A keď som sa jej nakoniec spýtala, čo vytiahla z kabelky? Light Blue…nechcela som veriť vlastným očiam! ;-)

Monika89 26.10.18 08:42

Já jsem dnes ráno v obchodě cítila Chloé Chloé … a nebylo to po ránu moc příjemné.

Stránka:  « Předchozí 1 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 Další »
Váš příspěvek