Jak voní lidé na ulici

Misha17 26.10.18 10:04

@melany @Biely kvet ja som uz tiez pochvalila za Light Blue a nechcelo sa mi verit ze je to ona :-) pokozka robi divy, keby na mne tak vonia, tak ju v pohode unosim. Zial na mne to cudne zreaguje, ze pomaly aj bezdomovec vonia pritazlivejsie :-D

Ja som dnes rano v autobuse zacitila Far away od Avonu - skoro ma vykotilo, pani musela mat na sebe pol flakonu a potom aj pansky Rochas man - to uz bolo velmi prijemne :)

Henri 26.10.18 12:05

Dnes jsem hodne cesovala MHD a cestou jsem zacitila na jedne upravene dame v cernem Addict . Jemne a bylo to moc prijemne. :palec: Ten jsem snad citila na nekom asi 3× v zivote. Dale jsem snad zacitila klasickou Lolitu. 8-O A klasicky Be Delicious a Eternity. A nase pani postacka mela tento tyden Cerruti 1881, k te tasce na koleckach a jeji obligatni sustakovce sice zvlastni kombinace, ale prijemne. A vubec premyslela jsem o Eternity a 1881, ze tyhle dve vune si jedou svoji lajnu uz minimalne dvacet let, porad je zeny hodne nosi (zvlast Eternity citim snad kazdy tyden, je nezamenitelna a vyrazna), obe si drzi popularitu a jedinecnost i pres ruzne modni vlny Light Blue, DKNY, Chloe nebo na druhe strane zase sladke paculiovky typu LVEB. Mam rada tyhle nezamenitelne a originalni vune a drzim jim palce do dalsich dekad. :-)

melany 26.10.18 20:53

@Henri Eternity nosí moje sousedka, je jí 75 let, aplikuje umirněně a je to hezká vůně, klidně bych ji unosila i já

Henri 26.10.18 21:34

Eternity je i vune moji tchyne, taky uz ji bude 70, ale ona teda vypada na 55 a je neuveritelne elegantne a stylove oblecena. Nicmene Eternity mi prijde jako vune vhodna pro jakykoliv vek. Na druhych je mi prijemna, ale na mne mi trochu houpala zaludkem, moc ostra a moc kvetinova ze zacatku.

Katie88 29.10.18 20:46

S tím Light Blue mě taky šokovala kolegyně naposledy. Řekla bych, že ta vůně umí na některých lidech dost překvapit. Když sedne, tak sedne…
Jinak já taky všude stále čichám klasiku - Chloé a La vie este belle.

mimi 30.10.18 21:56

Vcera, cestou do prace, rano este nie uplne prebudena, citim nejaku vonu, je mi znama, mala som ju, ale nenapada mi najprv, co to je. Tesi ma, ze konecne citim nieco ine nez obligatne LVEB alebo Chloe. Vidim pani, tak jednoducho oblecena, dziny, kratky kabatik, vek asi 55 plus, prejde okolo, vona ide od nej, a potom mi konecne napadne, ze ta vona bola jil sander woman sport, na pani vsak vynikla viac ovocna zlozka. Vynorili sa mi spomienky Spotrebovala som asi 3 flakony, pouzivala som ju vtedy, ked som sa potrebovala „nakopnut“ a dodat si guraz. V chladnejsom pocasi bola stiplavejsia (asi ten rybiz a zazvor), ale to bolo prave to, co mi najviac vonalo. V zlozeni ma este aj skoricu, ale tu som nikdy neidentifikovala.

Henri 30.10.18 23:00

Ja dnes obligatni Chloe a Eternity.

prokera 2.11.18 07:12

Dnes nám chodbu v práci těžce zamořila na víc jak půl hodiny Chloe, můj Antaeus neměl šanci 8-) .

mimi 6.11.18 20:53

V C&A, dve Polky nakupovali hromadu veci, jedna z nich vydatne sirila Chloe love. Mam tu vonu rada, ale toto trochu prehnala :think: :-D

Henri 11.11.18 10:55

Vcera na uzasnem divadelnim predstaveni v Minoru jsem citila L ´ Eau d ´ Issey, na sobe nesnesu, ale tohle bylo jemne a prijemne. :palec:

mimi 11.11.18 22:25

Dnes v lese som v bufete minala pani, cca 40-45 a mala jil sander woman sport, do jesenneho pocasia mi sadla, trochu stiplava, ale na sviznu prechadzku akurat. Svojho casu som jej spotrebovala 3 flakony, sprevadzala ma asi 10 rokov, mozno si ju zaobstaram znovu, aj ked uz oblubujem ine, dalsie vone. Ked je ich tolko, a je stale co objavovat. :rose:

otakara 12.11.18 04:05
@prokera píše:
Dnes nám chodbu v práci těžce zamořila na víc jak půl hodiny Chloe, můj Antaeus neměl šanci 8-) .

Myslím, že aj mal šancu, :-) skúšala som vzorku a rozhodne je to vôňa čo dá dôrazne o sebe vedieť, zanechala vo mne nezabudnuteľnú stopu. :inlove:

prokera 12.11.18 07:00

@otakara A jak je krásná na ženách Dáši :inlove: :palec: !

Brach 27.11.18 22:19

Potkala jsem Christinu Aquileru a voněla moc pěkně......

Brach 2.12.18 19:51

Včera jsem na rozvěcování vánočního stromu potkala POEM. To se mi ještě nikdy nestalo. Bylo to po rozsvícení v krásné staročeské chaloupce, člověk by si až myslel, že je v nějaké pohádce. Zmrzlé ruce, které jsme měli, protože jsme hráli skoro 40 minut ,jsme třeli o teplý svařáček a zároven nahřívali o teplá kachlová kamna, na které jsme si nakonec lehli. Do toho ten Poem, který měla neznámá paní............romantika.

Příspěvek upraven 09.12.18 v 11:41

Stránka:  « Předchozí 1 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 Další »
Váš příspěvek