Jak voní lidé na ulici

Brach 18.02.19 12:23

Dnes u dětského lékaře výstřední mladá maminka (chováním- napadlo mě , že si něco šlehla nebo bere prášky?) .....měla nějakou muskovou arabku, nebyla mně příjemná- vůně ani paní

Brach 23.02.19 11:27

včera na plese našeho ústavu jsem hned u vstupních dveří potkala Issey Miyake L´Eau DˇIssey na takové přírodní mladé paní- nelíbila se mi, Potom klasika LVB , jinak nic. Já jsem měla Versace Crystal Noir

Brach 06.04.19 13:49

ve čtvrtek na jedné žačce- asi 18tileté a včera na jedné skoro 70.ti leté dámě DKNY zelené jablko a musím říct, že mi byla příjemná na obou, přestože mi jinak nevoní

Brach 25.04.19 10:49

takže zase přispěju- na poradě kolegyně White diamonds- to se jen tak nevidí (necítí) málem jsem lehla. Vůně k ní sice seděla, ale já jsem seděla hned vedle a byla navoněná hodně, musela jsem použít Ventolin :-(
včera na koncertě přišla babička navoněná Tessori White musk- bylo to příjemné i v tom příšerném vedru v sále
já jsem účinkovala a měla jsem L Air du Temps

porjk 25.04.19 20:12

Dnes jsme na výletě míjeli starší pár a já po pár krocích manžela donutila zpomalit,aby nás důchodci předešli a já se mohla pokochat znovu. Pán voněl něčím tabákovým a sladkým,vůně mu slušela. Muž sice připustil,že by se mu asi taky líbila,zároveň ale výstražně zakroutil hlavou,abych se nezeptala. :-(

mimi 26.04.19 21:26

Dnes, na pracovnom stretnuti som z jednej pritomnej damy citila Eden, bolo to prijemne.

Henri 21.05.19 17:04

Na ulici - Eternity, Angel a Chloe - vse venku na vzduchu, takze vse prijemne. :palec:

Brach 06.06.19 09:41

Byla jsem na dvoudenní exkurzi v západních Čechách (Mariánské lázně, Teplá atd.) Tolik krásně navoněných lidí ( bylo přes 30st.) jsem ještě snad nepotkala ! Byly to krásné vůně, známé i neznámé, a lidičky tam byli příjemný.........

Henri 06.06.19 13:13

@Brach
To bude tou lazenskou/ zahranicni klientelou. :palec:

Brach 07.06.19 08:40

@Henri no to určitě, ale byli to Češi, ne Němci, z čehož jsem měla radost.A ty navoněné lidi jsem potkávala i mimo lázně !

Petrajs 11.06.19 13:14

Zažil jsem teď taky takový zajímavý jev při 14 denním pobytu v Londýně. Když jsem chodil po městě, každou chvíli jsem cítil, jak někdo krásně voní. Chodil jsem s čumákem nastraženým jak hladovej vlčák. Až jsem to několikrát nevydržel, a dotyčného na ulici / v obchodě zastavil, abych se zeptal, čím voní, a nakonec zjistil, že to vlastně není nic neznámého (namátkově Dylan Blue, Dunhill Icon…). Ać ani jednu vůni nevlastním, z obchodů je znám a nikdy mě nezauajly natolik, abych si je koupil.

Tak jsem přemýšlel, čím to vlastně je, že mě takto namátkově na ulici chytily za nos vůně, které
jsou dost známé a sám bych si je nekoupil. Tak nějak jsem došel k závěru, že to dost možná bude tím, že u nás ještě zdaleka není úplně běžné (aspoň v pánské části populace) pravidelně nosit nějaký alespoň průmerný parfém, a tak je potom zřejmě nezvyk to někde cítit skoro na každém druhém.

Brach 12.06.19 08:36

včera šéfová zavětřila a pochválila- L air du Temps

Misha17 16.06.19 10:55

Vratila som sa z Barcelony, milion ludi ale na vone bieda. Zo spanielok som veru toho vela necitila, ak som zacitila parfem tak z turistiek. Viac krat som zacitila v metre LVEB - skoro ma vystrelo :poblion:
Ale hore na Tibidabo som zrazu zacitila ruzickovu vonu, som chodila za nou a rozmyslala toto poznam, toto je nadhera. Az neskor mi docvaklo ze to bola Prive Rose Alexandrie :-)

Hanka H 16.06.19 11:24

Opožděně přidávám voňavý cestovatelský zážitek - před pár týdny na procházce kolem jezera ve švýcarském Luzernu mě minul závan nezaměnitelné Baccarat Rouge 540 - ohlédnu se, a jejím nositelem byl jeden z malé skupinky menších snědých můžů mezi třicítkou a čtyřicítkou - nejspíše Italové. Jinak v uvedeném státu co se týká voňavosti také bída :-( - ne že by třeba v MHD někdo vyloženě pušil (i když teplota se pohybovaly jenom něco málo nad dvacítkou), ale za celé dva týdny tohle bylo jediné mé setkání s evidentně navoněným jedincem. :think:

Tanulik 16.06.19 13:19

Zrovna v tomto vlákne som sa dnes akosi zamyslela nad mnohorakosťou vnímania voní . Tento týždeň, pri vysokohorskej túre , som veľmi príjemne vnímala La Panthere . Inak je pre mňa táto voňa " nepožiteľná " , teda citlivo povedané nie vhodná pre moje nosenie , ale dáma , ktorá ju mala na sebe voňala nádherne a to aj napriek tomu , že sme boli v Tatrách a tu by som si predstavovala stretnúť iný druh vone . :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 Další »
Váš příspěvek