Jak voní lidé na ulici

otakara 3.12.18 06:52

@Brach :palec: to muselo byť pekné

Brach 3.12.18 08:39

@otakara no žiju z té atmosféry doteď........a možná se tam ještě pojedu podívat jednou

Brach 9.12.18 11:39

kolegyně v práci Aquilera By night a ta fakt ne !!

phulosoraptorka 10.12.18 20:17

Tramvaj byla převoněná zeleným jablkem od DKNY. Není tak oblíbená jako dřív a jsem za to ráda.

melany 11.12.18 16:35

Burberry Weekend, bylo to příjemné

prokera 11.12.18 19:02

Rare Pearls jsem dnes cítila z jedné pacientky :palec: . Nešetřila s ní a mě to samozřejmě vůbec nevadilo :-D .

Katie88 11.1.19 14:38

Hypnotic Poison včera v kavárně. Slečna ho musela mít na sobě hodně, protože jsem ho cítila od vchodu až po zadní část :-D Rozhodně mi to ale zpříjemilo večer :-)

Joryk 11.1.19 15:15

Dneska slečna v solárku byla navoněná zeleným jablíčkem DKNY. Ale lehkou rukou. Bylo to příjemné.

Danilejka 12.1.19 10:15

Moje paní vedoucí měla v jeden týden tři vůně od Muglera. Angel EDP, Muse EDT a Auru, která mi tedy silně připomínala Nobile 1942 Pedrizione, nevím, jak je to možné :)

Byla hodně překvapená, když jsem jí říkala, že ta konkrétní vůně co má na sobě moc hezky voní.

mimi 17.1.19 20:01

Rano cestou na autobus som citila nieco hrejive zo slecny predo mnou. V autobuse ostry zavan Chloe nomade, v tejto zime „reže“ vzduch a stipe v nose viac nez ked je teplejsie. Ale paci sa mi, co uz.

Brach 18.1.19 16:12

Dnes jsem byla s jedním studentem na přijímačkách a cítila jsem spoustu vůní!!!!!!!!!!! Už dlouho se tolik nepoštěstilo- nejprve profesor ve svěžejší vůni- neznala jsem ,ale bylo to příjemné,žádný kovový podton. Potom další profesor ve výtahu-Armaniho Aqua di Gio. V tom dusnu a při těch nervech dobrý. Dále dámy- jedna učitelka Chloe, jedna žačka Coco mademoiselle, táhlo se to za ní a bylo to velice osvěžující.Potom v restauraci jsem cítila něco vybroušenějšího, řekla bych něco od Montale. Já jsem měla Mademoseille Ricci

mimi 14.2.19 19:56

Vcera a divadle (narodnom), ked predycham odevy podaktorych, tak som skoro nepredychala nejaku sladarnu, tak ma rozbolel zaludok, ale zlepsil to nejaky chlap, niecim prijemnym, stale to vo mne evokovalo letisko, takze to mohla byt nejaka fajnota, nie mainstreemovka. Tie asociace su inak hrozne. :-D citim vonu, zavriem oci a citim…duty free, ppppomoc :lol:

Michele 15.2.19 14:10

@mimi Ja absolutne nechapu, jak se nekdo muze do divadla vylozene napajcovat vyraznym parfemem, je to velmi bezohledne vuci ostatnim, kteri sedi pobliz (a nekdy i dal). Toto dela moje tchyne, i do detskeho divadelka, kdyz jde s neteri. Ted, co mam obdobi, kdy mi skoro vsechny vune vadi, se az stydim, jak jsem drive mohla obtezovat :think:

prokera 15.2.19 17:25

@Michele A co konkrétně nosí ;-) ?

Mysa 18.2.19 11:25

Včera v kině TM Aura. Vůně na nositelce vyzněla víc mentolově než zeleně, ale i tak to bylo velmi příjemné.

Stránka:  « Předchozí 1 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 Další »
Váš příspěvek