Jak voní lidé na ulici

Brach 19.6.19 09:45

včera večer na koncertě Smetanovy Litomyšle ( Magdalena Kožená zpívala barokní árie- bomba, že se ta žena vůbec narodila, byl to neuvěřitelný zážitek, přemýšlela jsem v tu chvíli, kolik lidí skutečně ten kumšt docení )......Cítila jsem kolem všechno možné........spíše sladší vůně, někde v dáli pánský vetiver, Coco mademoseille a všechno válcoval Mon Paris…já měla holubičky Nina Ricci

Příspěvek upraven 19.06.19 v 22:36

Aromaterapie 19.6.19 11:08

Každý den cítím LVEB. V našich končinách je v létě velmi oblíbená :-(.

Misha17 19.6.19 12:03

@Aromaterapie drahá, si v zlom vlákne :lol: LVEB v lete patrí skôr do vlákna jak smrdí lide na ulici :oops:

Hanka H 19.6.19 12:08

@Misha17 Risknu to a přidávám se k @Aromaterapie - před chvílí jsem byla nucena vylézt do té prádelny venku - minula mě pořádná nálož LVEB :pudl: :pudl: :pudl: !

prokera 19.6.19 12:14

Chválím místní obyvatele Djerby i hotelovou klientelu - mám tu docela parfémové hody a jistě na to má vliv i převažující počet Francouzů :palec: :-).

Aromaterapie 19.6.19 16:19

@Misha17 @Hanka H Je to síla si pořádně nabrat do nosu v tom horku :poblion:.

Brach 27.6.19 19:43

Dneska jsem si potáhla nos- Chloe, pardon radši nic, než toto. Jsem se úplně oklepala, ani jsem nehledala „původce“.....
Potom na obědě paní přede mnou ve frontě La vie......
Ale včera jsem šla po městě a cítila jsem nádhernou čistou, pižmovou vůni a to já mám v teple ráda. Koukala jsem, že se line za upravenou asi 40ti letou paní v zelených kratších šatech. Přemýšlela jsem, co to je. Asi po půlhodince šmajdání po městě jsem znovu ucítila tutéž vůni- paní- ano nespletla jsem se…Asi 10 metru přede mnou opět zelené šaty a už jsem přišla na to, co to bylo. LACOSTE POUR FEMME, skoro se mi věřit nechtělo, kdysi jsem ji měla, ale takhle krásně jsem ji nevnímala a hlavně na mně nedržela!

otakara 28.6.19 04:25

@Brach Lacoste pour femme je furt krásna, aj po reformulácii. A bola vlastne prerobená? Mám odstrek a aj tú staršiu verziu, ktorú si uchovávam, mám na ňu peknú spomienku, aj pekný kompliment vtedy bol, nezabudla som naň… :heart_eyes:

Frankie 28.6.19 09:56

@otakara
Mámina nejmilejší vůně.
Nedávno jsem pořizoval novou láhev s tím, ať už nešetří.

otakara 28.6.19 19:35

@Frankie :palec: si dobrý syn, prvú fľašku som mala tiež od môjho syna, kúpil ju vtedy na popud od kolegyne, ktorá sa ňou dokázala výdatne popolievať, tak moc ju zbožňovala

Brach 7.7.19 19:13

Dneska slavnost na Růžovém Paloučku (podle pověsti se zde loučili čeští bratři před odchodem do ciziny) jsem zacítila MY NAME- rozhlížela jsem se, odkud vane, bylo tam dost lidí, ale nejspíš z důchodkyně přede mnou, moc jí ta vůně slušela......

Henri 8.7.19 21:05

Tak jednou tydne potkam Eternity - tahle klasika se asi neomrzi. Na druhych je hezka. :-)

EvulinkaH 9.7.19 20:48

Dneska v LIdlu na upravené padesátnici Coco Mademoiselle, zdála se mi docela agresivní, ta vůně-paní OK ;-)

Henri 9.7.19 21:18

Pokud jsem dnes dobre cichala, tak jsem potkala v metru Miracle, Pleasures a v Palladiu Cerruti 1881, tu citim velmi casto, asi dobry pomer cena/vykon. :-)

mimi 13.7.19 14:33

Dnes v predajni s nabytkom som z predavacky citila Lauru od Laury Biagiotti.

Stránka:  « Předchozí 1 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 Další »
Váš příspěvek