Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Reklama

ZPĚVAČKA 09.11.17 00:05

@melany a já na ni před lety měla kompliment, jedna dospělá, co si dodělávala VŠ a chtěla něco doučit na klavír a seděla vedle mně, tak to prohlásila,…vůbec si z toho nic nedělej, Tvé kolegyně asi k tomuto typu vůní zřejmě nedospěly a asi nedospějí,…

melany 09.11.17 07:03

@Danilejka Jj, vůbec nemám chuť se něčím dnes do práce navonět. stojím před poličkou a fakt nevím… :think:

Michele 09.11.17 08:00

@melany Navon se s hrdosti znovu Poeme. Kolegyne ti to rekla hnusne, netaktne, pritom sama pouziva zbran hromadneho niceni.

Misha17 09.11.17 08:50

@melany Poeme je krasna vona, nenechaj sa odradit… ;-)

ja tiez musim cuchat niektore alkoholove napodobneniny a dotycnej nic nepoviem ani ju nezhodim, tak nechapem preco si aj na mna furt niekto musi otvarat usta… ale aj tie pohanene vone nosim veselo dalej, niesom ochotna ich oostavit ked ja sa v nich citim dobre

melany 09.11.17 09:03

@Misha17 :srdce: tak už jsem si pro dnešek vybrala. ANGEL edp :-D a ať zkusí mít nějaký řeči! :cert:

Michele 09.11.17 09:37

@melany tim jsem dnes taky navonena. Strik za krk a na zapesti nevadi ani memu sestimesicnimu prckovi - to kdyby baby zase hudrovaly.

DajaH 12.11.17 08:17

Já sklízím kritiku za Bvlgari Pour femme......a taky za Romu - Laura Biagiotti…roz­kládají se na mě na zpoceninu…přitom mi obě tak voní, nepomůže ani stříknout to jen na oblečení. Ani na Opium nemám dobré ohlasy. Bohužel na mě voní spíš svěženky a ovocenky typu Escada…co s tím?

Reklama

Misha17 12.11.17 10:10

@DajaH ja nosim to co na mne pekne vonia a sa krasne rozvinie… kvoli tomu nenosim sviezenky, akonahle je niekde nejaky citron, vodne tony, tak to na mne smrdi horsie ako saponat na cistenie wc…

cize vysledok je: nenosit to co sa na nas rozklada ako spotenina - nechces predsa aby si kazdy myslel ze sa neumyvas alebo co… a je jedno ze ti ta vona po privonani k flakoniku alebo na niekom vonia - nenosit

Danilejka 12.11.17 10:18
@Misha17 píše:
@DajaH ja nosim to co na mne pekne vonia a sa krasne rozvinie… kvoli tomu nenosim sviezenky, akonahle je niekde nejaky citron, vodne tony, tak to na mne smrdi horsie ako saponat na cistenie wc…

Souhlasím, mám to stejně, až na pár „svěženkových“ výjimek. Taky se moc nevyplatí nosit svěží vůně v chladném počasí. To udělá své. A svěží vůně mi nedělají dobře ani v momentech, kdy se potím, nebo se více zahřeju. Např. při sportu.

mimi 12.11.17 14:32

Jo, na mne vone tiez bud „kysnu“ do potneho puchu, alebo sa „lamu“ do vlhkeho dreva. Musim dat pozor najma na cierny rybiz vo vonach, aj ked mam jeho nahorkost rada, tiez musim davat pozor na „tropicke“ ovocie, to je mne potny smradok a samozrejme paculi! Ach… takze voniam sa bud na tricko/sveter alebo saly alebo na bundu, ale to kolegyni v kancli niekedy tiez vadi, tak sa miernim, uz len dva streky rano doma namiesto styroch (english pear and freesia) a cez den uz neprizivujem.

Lucinela 06.12.17 18:31

Já dostávám samé nekomplimenty na Gourmand Coquin - a to před léty to byl doslava lapač. Dokonce kolega včera na obědě: „Fuj, tady něco příšerně sladce smrdí“ a obecné reakce jsou postávání opodál, odsedávání si a „divná vůně“. To mě fakt moc mrzí a to byl mráz, až praštělo :-( .

Misha17 06.12.17 18:57

@Lucinela a pritom je to taka pekna vona. Ja som sa s nou raz zliala a bolo mi povedane ci som bola na navsteve vo Figare a spadla do kotla s cokoladou…

Dayyo 06.12.17 19:44
@Lucinela píše:
Já dostávám samé nekomplimenty na Gourmand Coquin - a to před léty to byl doslava lapač. Dokonce kolega včera na obědě: „Fuj, tady něco příšerně sladce smrdí“ a obecné reakce jsou postávání opodál, odsedávání si a „divná vůně“. To mě fakt moc mrzí a to byl mráz, až praštělo :-( .

Já bohužel na všechny vůně z této řady dostávám v práci od okolí jen samé nekomplimenty.
Gourmand Coquin nevyjímaje. Nezbývá mi nic jiného, než do práce chodit s líbivkami z mainstremu a doma si pak užívat tyto skvosty :cry:

Lucinela 06.12.17 19:48

@Dayyo
Taky to tak vidím, doma ji milují všichni :-) . Ale myslela jsem, že se bude líbit. :-) Ambre Narquilé je jedlá až až a ta se celkem líbí. Ale nejvíce chválí Chanely mainstream. Dneska jsem čekala ovace na Peut-Etre a ani ta nezabrala, tak já už nevím. Nejvíc komplimentů jsem dostávala na Carven :think: .

Stránka:  « Předchozí 1 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama