Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Reklama

Dayyo 06.12.17 20:18

@Lucinela Peut-Etre je krásná! Škoda, že už ji nevyrábí. Ale opět je ve skupině vůní, co neosloví širokou veřejnost ;-)

otakara 30.12.17 15:56

Keď som dnes zmieňovala v inom vlákne Safari , použila som oproti svojim zvykom malé množstvo - doslova - ťup jedno ucho, ťup druhé ucho, ťup medzi prsia, môj domáci parťák zahlásil, že vôňa je veľmi intenzívna a že sa skoro pridusil… 8-)

HappyGirl23 09.01.18 11:45

Tak konečně taky můžu přispět svou troškou do mlýna… mě totiž nikdo parfémy moc nekomentuje… :think:
Dnes jsem po dlouhé době jela do práce busem MHD a protože jsem si říkala, že si cestu užiju, navoněla jsem se Love (Kilian), dva ministřiky na krk, jeden do vlasů a jeden na zápěstí. Uznávám, že je to slaďárna, ale podle mě příjemná, taková pěkná žvýkačka… No každopádně bus byl téměř prázdný, nejblíž mně seděla žena (nerada někomu hádám věk, ale 50 jí být mohlo) přes uličku, obě jsme seděly u okna… nejdřív po mně hodila pár pohledů a po několika zastávkách přesídlila na druhý konec busu… tak nevím, jestli nejsem jen paranoidní… :-D

MagnolieS 25.02.18 19:57

Dnes dcera nevydýchala moji lásku Mon Parfum nevím po kom teda je :think: :-D

ZPĚVAČKA 25.02.18 20:16

@MagnolieS Děti někdy neocení naši lásku k vytříbeně poskládaným vůním. Moje mladší prohlásila o Manifestu le parfum - no ta je teda hrozná,......­.....takže klid a sama se voní Decadence od MJ a ta je tak silná, že mně hlava bolela,… :-)

MagnolieS 25.02.18 22:48

@ZPĚVAČKA máme holt různý nosy, já Decadenci skoro necítím a Manifesto le parfum mě ubíjelo :-)

ZPĚVAČKA 26.02.18 23:46

Jo,jo, co člověk, to jiný nos :-)
Já měla Manifesto l elixir, které jsem měla ráda, ze zvědavosti koupila Le parfum, který je horší,…

otakara 27.02.18 10:25

@HappyGirl23 asi chcela cítiť niečo iné, resp. jej to tam chýbalo, čo je v autobusoch časté - m.č, h…o, nechutný a vliezavý p.t :oops: A k tomu vedomie, že si sadáte na „také“ sedadlo! „Nepoznám lepšie“!

lilithc 17.04.18 18:37

Dnes se mě kamarádka nevrle zeptala čím jsem navoněná. Shalimar edp.Zatvářila se hodně překvapeně,protože si ji ve stejnou dobu jako já koupila na slepáka,jen na základě mého vřelého doporučení.Tehdy se s ní navoněla jednou a od té doby na ni nesáhla.Dál to nijak nekomentovala ale podle výrazu bylo vidět,že si říká,že je to ještě horší než to bylo před těmi dvěma lety. :-)

Brach 18.04.18 18:46

Kolegyně si po mém čerstvém nástřiku Coco mademoseille edt odsedla na druhou stranu místnosti

Příspěvek upraven 18.04.18 v 20:11

Lucinela 18.04.18 19:59

Iris Ganache - po nástřiku - kolega pravil: „Cítím tady kafrovou mast“ 8-O . Tak já už fakt nevím. V pondělí kolegyně na Cuir Beluga - k obědu jsou buchtičky s krémem 8-O ? Asi si fakt koupím nějakou nenáročnou líbivou voňku :lol: .

MagnolieS 18.04.18 20:03

@Lucinela Vlítni na ty barbarský nosy s Davidoff Cool Water, aby se jim pročistily :lol:

Renusatko 18.04.18 20:09

@Lucinela Máme spojenou místnost šatnu a jídelnu v prácí, rozdělenou jen přepážkou a kdysi mi někdo na Belugu taky řekl, že závidí tomu, kdo měl na oběd buchtičky s krémem :lol:

Lucinela 18.04.18 20:27

@MagnolieS
Takže Cuir Beluga - buchtičky s krémem a zítra jdu zkusit vůně célebrit :lol: . Já se tomu už směju, ty buchtičky ještě o. k., ale kafrová mast. No, rozhodně mě to nerozhodí a já je oddělám Portrait of a Lady - jen ještě trošičku větší teplo a jemně se stříknu. To odpadávají všichni :potlesk: .

Dayyo 20.04.18 20:19

@Lucinela @Renusatko bohužel je to už úděl niché vůní, že od širokého okolí nedostávají pochvalu, ba naopak spíše bývají pohaněny… Když člověk použije tu nejlacinější tuctovou vůni, to je hned jiná. Pomalu si na to už zvykám a říkám si, je mi to jedno, hlavně , že mně se vůně líbí.
Já dnes doma použila lehounký střik Red Aoud( už s emi po něm moc stýskalo( a manžel prohlásil, že to by nechtěl ani zadarmo :cry:

Stránka:  « Předchozí 1 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama