Recenze roku (atlas pudlů)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
@Nelly 918 píše:
@frangipani_romana po plici :palecdolu:

Jejda, tak teď nevím, jestli je to napsaný dobře, nebo tam chybí „A“ nebo přebývá „L“… lidi, pište tu diakritiku! 8-) :-D

Nelly 918 29.7.21 19:56

@Hanka H není tam pro jistotu ani autor - ani se nedivím… :cert:

@Hanka H píše:
@frangipani_romana
Nejdříve jsem chtěla napsat, jestli nebude problém v Tobě?! Jsi ty vůbec ta správná „pracující žena“?! :lol: :lol: :lol: ( vybavily se mi dobové plakáty údernic třímajících v ruce nějaký dělný nástroj).

Článek je hrůza všech hrůz, něco takového by mělo být trestné napsat i zveřejnit , autorka by měla okamžitě obdržený honorář převést na účet na podporu gramotnosti! :pudl:
Je vidět, že ono pomyslné dno, kam arome směruje, je někde v hloubce Mariánského příkopu!

A teď jsem si všimla, že pod článkem není ani otevřená diskuze?! No toto … :pudl: :cert: :poblion:

Jasné, že jsem ta správná pracující žena, však už 30 let vypadám takto…

Nelly 918 29.7.21 19:59

@frangipani_romana chybí „a“, píšu z mobilu a Arome na mobilu je zoufalství, neustále mi tam skáčou reklamy přes celý display apod. Ale to „L“ mě fakt rozesmálo :palec:

Ježiš......teď mi to došlo, co je alternativa ženy a studentky!!

Ale to tedy falešné parfémy zcela ospravedlňuje, protože svůj k svému a pro takovou alternativu ženy je to úplně přesné zboží!

Nelly 918 30.7.21 00:07

@frangipani_romana :palec: přesně - svůj k svému. Laciná slečna bude vonět lacinou sračkou - napodobeninou, protože si evidentně není schopná vydělat na kvalitní vůni. Nebo není ochotná za ní ty peníze dát, rači je prožere, nebo profetne a hrdě si koupí lacinej šunt. Ať žije Arome redakce, když tohle zaměstnává… :palecdolu:

Hermesfan 30.7.21 05:33

Alternatíva ženy a študentky - slečna sa snaží vytvoriť jazykový konštrukt ktorému svojim mozočkom vôbec nerozumie, proste náhodný výber slov. A tomuto čudu dovolia napísať recenziu.

Já nevím, čím by se takové holky, co jim nechce pracovat a nic neumějí, mohly živit? Jako hausfrau? Třeba z ní bude dobrá kuchařka, sexuální partnerka nebo se dokáže hezky postarat o děti, osázet záhonky a posekat trávu…

Blbý je, že proč by makaly, když je příležitost a najde se někdo, kdo je schopný a ochotný takovou zakázku převzít a dokonce znovu objednávat. To mi skoro zní jako…

Tak jenom sem napíšu o podezření na spolčení…a tohle mi dorazí do mailu. Asi jsem to na sebe přivolala :D

(všechno z jednoho mailu)

Gorilka 30.7.21 07:58

Ehm, kdyby výrobce (https://www.saphirparfums.com/, https://www.saphir.es/) těch parfémů věděl co se tu (ČR) děje, tak asi bude důrazně protestovat. Ona ta převodní tabulka je záležitost majitele krasnevune.cz/krasnevune.sk.

„Odličování s tímto sprejem mě neskutečně bavilo.“
Tak toto už je vyšší level. :-D
https://www.arome.cz/…a-ve-spreji/#…

@frangipani_romana píše:
„Odličování s tímto sprejem mě neskutečně bavilo.“
Tak toto už je vyšší level. :-D
https://www.arome.cz/…a-ve-spreji/#…

A ještě:

Líbí se mi praktické balení ve spreji, které je velice praktické,
Baví mě probiotická složka ve výrobku.
Príjemná zmena v rámci vynálezu micelárky v spreji.
S dětmi tuto (pro mě) novinku oceňuji. Rychle a opravdu šetrně odstraní vše, co na obličeji již nechceme - nečistotu i špínu.
Micelární voda složená z částic oleje s vody skvěle odlíčí i voděodolný make-up.
Stačí málo na tampon, a očistí pleť. Bohužel jsem si nevšimla, že by odstraňovala nějaké nečistoty z pleti, tamponek byl po použití čistý.

Nelly 918 17.8.21 01:06

@frangipani_romana :lol: :lol: :lol: to už je fakt mooc

Theaa 21.8.21 19:12

Fleur de Santé Goddess
Tento parfém je exkluzivní, voní přímo božsky, ale bohužel ho nemohu nikde sehnat což mě velice mrzí. .......................................................
Jak tohle proboha může někdo schválit jako recenzi? 8-O

@Theaa Mě fascinuje ten božský kánon: božský parfém bohužel nelze sehnat. To je boží.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek