www.notino.cz

chimaera 11.5.20 09:53

Už to začíná být zajímavě absurdní:D @Ruth A.

V článku se píše jen, že Chanel zatím neuvažuje o brzkém prodeji kabelek, oblečení a větších doplňků online (zatímco se výslovně píše, že zato parfémy, kosmetika a sluneční brýle k prodeji online jsou). Ani slovo o Sephoře, ani slovo o tom, že parfémy jsou online zakázané prodávat (právě naopak). Přímo ve francouzské Sephoře si cokoliv kosmeticko-parfémového od Chanelu bez problému online koupíte.

Přijde mi, že je to prostě klasické trolení, kdy si někdo něco vymyslí, háže k tomu nesmyslné odkazy (protože spoustě lidí stačí napsat, že existuje nějaký důkaz a už ho ani vidět nepotřebují) a pak se baví popraskem, který se vyvolá…

cayZ 11.5.20 10:21

Že vás to stále baví aj po takej dobe riešiť či Notino predáva alebo nepredáva fejky. Veď ak sa Vám stalo, že vám prišiel fake, tak to nahláste. Alebo jednoducho nakupujte tam, kde máte istotu, že dostanete originál. Veď Vám predsa nikto nedrží pri hlave pištoľ so slovami: „Musíš nakupovať na Notino, lebo strelím.“

Hermesfan 11.5.20 11:48

@chimaera

niečo na tom bude, napr. Fann drží Chanel v BM shopoch ale nesmie ich predávať online, pričom e-shop majú

chimaera 11.5.20 12:57

Ale kruciš, to je právě ono: „něco na tom bude…“, „není kouře bez ohýnku…“, „kdyby taková opravdu nebyla, tak by ji lidi nepomlouvali…“ …
Jak víš (víte), že „nesmí“? Je to opravdu zákaz? Proč, když jinde to jde, třeba ausgerechnet ve francouzské Sephoře? (A nemyslím, že natolik rozšířenou praxi by si Chanel nedokázal postihnout nějakými žalobami, kdyby to byla pravda. Pokud pan Radek píše, že by to bylo proti EU právu, nemyslíte si, že jako marketingový ředitel se v tom vyzná trochu líp než běžný spotřebitel?)
Osobně si třeba dovedu představit, že prodej Chanelu online může být mírně znevýhodněn oproti prodeji v kamenných prodejnách a je proto na každé firmě, jestli se rozhodne zachovat pro sebe lepší podmínky a udržet určitou „exkluzivitu“ prodejem pouze na prodejně nebo nabídnout výrobky i na e-shopu.
Do doby potvrzeného prodeje padělků nebo opravdové znalosti všech indicií, se to všechno drží v rovině „pod balkóny našeho paneláku ležela pánská bota velikosti 52, že ona mě manželka podvádí s tím dlouhánem, co se jí líbil na střední“ (a takový psaní si nechte na jiné drbárny, prosím).

Hermesfan 11.5.20 15:07

@chimaera

ale nie, už dávno je vo svete známe že predaj parfémov Chanel je na internete obmedzený, ja som o tom počula už pred cca 13 rokmi, nie je to úplný blud vycucaný z prsta ver mi

chimaera 11.5.20 15:44

@Hermesfan Ali, a máš, nebo se Ti podaří najít nějaký podstatnější důkaz, vzpomeneš si, kde jsi to viděla? Klidně do pm, ať to tu nezahlcuji, prosím, zajímalo by mě to :rose: . Protože i o chemtrails a placaté Zemi se už mluví nějaký ten rok a jsou lidé, co by na to přísahali :think:
(nebo že se vůně musí po uplynutí data spotřeby vyhodit, protože už je zdraví nebezpečná či že testery jsou lepší než netestery, aby nalákaly lidi ke koupi)
Na co jsem zatím narazila já, vypadá, že to se zákazem internetového prodeje nebude úplně jednoduché (https://www.burges-salmon.com/…etition-law/).

Tana1112 12.5.20 09:38

@Radek O. Dobrý den. Prosím, budete mít zas v nabídce vůně z řady Armani Privé?

cayZ 13.5.20 02:58

@Radek O. Zdravím, prečo nemá eshop ako Notino v ponuke vône od Bvlgari? Ďakujem.

Radek O. 13.5.20 08:48

@cayZ Dobrý den, odpovídal jsem na to již na stránce 374..

" v soucasne dobe u nas nekoupite produkty vybranych znacek. Je to z toho duvodu, ze jsme se dohodli na zcela novych podminkach distribuce a produkty techto znacek budeme nakupovat pouze od jednoho dodavatele. Obrovskou vyhodou je to, ze budeme mit kompletni sortiment techto znacek a nevyhodou je to, ze pred navezenim novych produktu a jejich opetovym prodejem, musime vyprodat stare zasoby, pripravit zalistovani apod. takze po nejakou dobu nebudeme produkty techto znacek prodavat."

Tana1112 13.5.20 09:26
@Tana1112 píše:
@Radek O. Dobrý den. Prosím, budete mít zas v nabídce vůně z řady Armani Privé?

@Radek O. Dovolím si zopakovat dotaz… děkuji

pjspaceshit 13.5.20 10:11

@Radek O. Chci jen poděkovat Notinu za super zákaznický přístup - objednávala jsem vůni, která už je hůř sehnatelná a byla za skvělou cenu oproti konkurenci. Zboží bylo původně se slevou kvůli chybějící části obsahu, ale parfém, který mi došel, měl nad rámec uvedeného poškozenou krabičku a chybějící nálepku na flakonu. Zboží jsem však nechtěla vrátit, neboť mi šlo hlavně o to, co je uvnitř - obsah byl zcela v pořádku.

Když jsem na Notino napsala a poslala fotky, tak jsme se téměř obratem a k mé spokojenosti dohodli na kompenzaci ve výši cca 1/3 ceny parfému.

Tzn. ano, menší chybka se vloudila, ale rychle, ochotně a bez jakýchkoliv komplikací byla ze strany Notina napravena. Díky! :kytka:

Radek O. 13.5.20 11:58
@Tana1112 píše:
Dobrý den. Prosím, budete mít zas v nabídce vůně z řady Armani Privé?

Omlouvám se, že jsem to přehlédl. Armani Privé již mít nebudeme.

RH83 25.5.20 12:56

podobná zkušenost

Koupila jsem na prodejně v Ostravě Cacharel Noa 30ml, víceméně dle recenzí, které jsou tak 50/50. Vůně nádherná, ale výdrž nijaká. Po týdnu jsem si všimla dvojité nálepky na spodní straně flakónu. Na první je kód (výroba 9/2019), objem …, po sloupnutí je velmi obtížně čitelná další nálepka - rozmazané písmena. Můžete mi toto někdo vysvětlit?
Děkuji

Radek O. 25.5.20 17:46

Dobrý den, tento produkt je v pořádku, originální, z oficiální distribuce a má více vrstev polepů a je to tak v pořádku. Máme k tomu i vyjádření společnosti L´Oréal, která značku zastřešuje. Takže z tohoto pohledu je vše v pořádku.

Co se týká toho, že hodnotíte vůni, že je výdrž „nijaká“ pak je vždy možnost, že produkt jako takový může mít vadu a je to pak na klasickou reklamaci. Toto bohužel na dálku nejsem schopen posoudit.

S pozdravem

Radek Ondrášík

Stránka:  « Předchozí 1 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376
Váš příspěvek