www.notino.cz

Gorilka 5.5.20 11:30

Estli je Notino tak křišťálově čistý, může zveřejnit všechny své dodavatele a seznam značek co dodávají ;-).

Hermesfan 5.5.20 11:41

@Gorilka

dodávatelia - to nemyslíš vážne. Nepodnikáš že? To by som nikdy neurobila

Natik70 5.5.20 11:43
@Hermesfan píše:
@Gorilkadodávatelia - to nemyslíš vážne. Nepodnikáš že? To by som nikdy neurobila
:palec: :palec: :palec:
Misha17 5.5.20 12:02

@Gorilka sú veci ktoré sa nezverejnuju… Toto je jedna z nich, nebudú si predsa dávať gól do vlastného biznisu. :oops:

Radek O. 5.5.20 12:02
@Gorilka píše:
Estli je Notino tak křišťálově čistý, může zveřejnit všechny své dodavatele a seznam značek co dodávají ;-).

Opět nechápu tento příspěvek. O čem má být? Naznačit že nějak porušujeme zákony? Nebo co byste zjistila z listu dodavatelů? Pokud máte nějaký pocit, že porušujeme zákony, kontaktujte příslušné orgány nebo buťe konkrétní. Připadá mi opravdu dost nefér hrát tyto hry negativních náznaků.

Pokud máte zájem vidět kdo nám dodává, stavte se k nám do Brna, nechám vás nahlédnout do seznamu dodavatelů. Zřejmě budete dost překvapena dle toho co tu naznačujete. A ono není moc složité zjisti které značky dodávají kteří dodavatelé, resp. kdo značky vlastní nebo zastupuje.

Nicméně zkuste být v diskuzích féroví, bez nekonkrétních náznaků, které mají navodit pocit, že se zde děje něco nelegálního a roky to všichni kolem tolerují.

díky moc.

mmaat 5.5.20 12:43

@Ruth A. @Gorilka Holky, sorry, ale tohle fakt není fér. Pokud se vám něco nelíbí, oslovte přímo Notino, třeba i v této diskuzi. Nepodložená obvinění a náznaky tu fakt nemají co dělat. Kromě toho vás nikdo nenutí tam nakupovat. :pudl:

JosefKamil 5.5.20 14:39

@mmaat

+1 :palec:

lilithc 5.5.20 14:59
@mmaat píše:
@Ruth A. @Gorilka Holky, sorry, ale tohle fakt není fér. Pokud se vám něco nelíbí, oslovte přímo Notino, třeba i v této diskuzi. Nepodložená obvinění a náznaky tu fakt nemají co dělat. Kromě toho vás nikdo nenutí tam nakupovat. :pudl:

Zlatá slova. :-)

MagnolieS 5.5.20 21:50

Souhlas s @mmaat také se mi to nelíbí :pudl:

chimaera 6.5.20 10:12

@Gorilka To mě rozesmálo:) A kdyby třeba Coca-Cola byla křišťálově čistá (co to vůbec je - ausgerechnet v podnikání? - něco jako „všeci kradnú, jenom já jsem motýle“?), už dávno by zveřejnila svůj tajný recept? Kdo nemá špatné úmysly, nemá co skrývat? Takže pokud mám nějaké know-how nebo kontakty (teď nemluvím o notinu), které mi zajišťují náskok před konkurencí, je mou povinností zveřejnit návod pro všechny, aby si náhodou někdo něco nepomyslel, a to navíc preventivně? Svatá prostoto…
A kdyby sem notino napsalo, že je to Beauty World Enterprise a Mars Perfume Company, co to tím proboha řeší ?

Notino není placené z daní a nemá povinnost kdejakému nicku na netu na zařvání veřejně odkrývat všechny karty (oni to nedělají ani ti, kteří z našich daní placení jsou a tam by byl nátlak často víc na místě). Neříkám, že mě nemrzí cenová politika notina několik posledních pár let… no, ale zjevně to funguje. Je to ale jediný parfémový obchod, který tu tady s námi komunikuje a je ochotný nechat si do těch karet nahlídnout.
Kdybych komukoliv jinému napsala, že mám obavy, že za svých pár stovek (tisícovek) ročně nedostanu přesně to, co chci a že bych byla ráda, kdyby rozptýlili mé obavy přímo v srdci svého podnikání, mohla bych si vážně hodit korunou (nebo kyblíkem:), jak se k tomu kdo postaví:D Ale u notina vím, že se tomu někdo aspoň na odpověď opravdu věnovat bude a o kolika podnikajících to můžete říct, zvlášť po tom, co je nařknete z nekalých úmyslů?

alibi 6.5.20 10:37
@chimaera píše: … Ale u notina vím, že se tomu někdo aspoň na odpověď opravdu věnovat bude a o kolika podnikajících to můžete říct, zvlášť po tom, co je nařknete z nekalých úmyslů?

tak pod to se podepisuju.
a moje zkušenosti jsou za těch x let jen dobré. i komunikace a řešení v případě menšího problému - malého obsahu vzorků

Hans99 6.5.20 14:46

Tak já si byl dneska vyzvednout litrový šampón American Crew a bylo lehce povolené víčko, žádná tragédie, trochu toho bylo v tom sáčku, slečna zkontrolovala obsah, omluvila se a jako závdavkem přidala 5ml miniaturu Invictu . . .
Takže dneska cajk :palec: :palec: :palec:

Ruth A. 9.5.20 20:09

S tím Chanelem je to složitější, ale třeba Sephora od nich povolení nedostala. :think: https://www.thefashionlaw.com/…y-time-soon/

Blindmouse 10.5.20 20:12

@Ruth A. tato zpráva je z roku 2017 a netýká se přímo tématu (Sephora). :think:

Radek O. 11.5.20 08:52
@Ruth A. píše:
S tím Chanelem je to složitější, ale třeba Sephora od nich povolení nedostala. :think: https://www.thefashionlaw.com/…y-time-soon/

Dobry den,

tento prispevek uz vubec nechapu. Resit nejakou spolecnost ve vlakne o Notinu? Proc? Proc, pokud dle vas tady tisice prodejcu porusuje zakon, tak to resite jen ve vlaknu o Notinu? Proc to stejne nenapisete v diskuzi i u jinych prodejcu?
Navic opet opakuji, co jsem napsal jiz na minule strance:

„V prvni rade je treba uvest, že neexistuje nic jako plosny zákaz prodeje na Internetu a dany zakaz by byl v primem rozporu s platnym pravem a EU regulatorikou.“

Opet bych vas chtel pozadat, abyste byla korektni. Dekuji

Radek O.

Stránka:  « Předchozí 1 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 Další »
Váš příspěvek