Taj Al Arab

Značka:

Afnan

Složení (neověřené)

mandarinka, čokoláda, styrax, vanilka, pražené mandle, neroli, santalové dřevo, skořice, muškátový oříšek, hřebíček

  • 12.04.15

Zbožňuji ho.
Klenot na mé poličce.
Sladký, vanilkový krém s kouřovým podtónem.
Vydrží vonět nekonečně dlouho. Bude vás provázet po celý den a zanechá sladkou smyslnou stopu všude tam, kde projdete.
Pokud máte chuť na nálož kouřové vanilky s trochou čokolády, směle do toho. Myslím, že tahle vůně nemůže zklamat ani zapřísáhlé nesnášenlivce sladkých vůní.. tahle je totiž snad opravdu k jídlu.. :-)

Nahlásit
  • 19.11.13

Karmínově červený nádherný flakon v sobě ukrývá hříšně krásnou vůni, majstrštyk arabských parfumérů. Silný emoční zážitek blažené slasti podobný jízdě na horské dráze, kdy se tak tak stihneme nadechnout a prořítíme se několika opojnými vrcholy, promíchanými do závěrečného požitkářského třesku.
Připoutejte se, startujeme. Mnohovrstevnou proměnlivou vůni otvírají výrazné, vzdušné mandarinky, aby rozvinuly stříbrnou nit, která nás s každým ponořením do voňavých hlubin pomalu a nenápadně spoutává. Svěží kapky ovoce jsou posypány čerstvě nastrouhanými nahořklými mandlemi a poprášeny magickým nasládlým styraxem. Rychlá jízda vše promíchá, hlavní linie nyní vede po již rozvinutých mandlích do likérové podoby, nadnášená jemným krémem z natlučeného vanilkového lusku. Přichází chvilka oddechu, jednotlivé složky se prolínají, vzájemně ohlazují, kompozice sládne a zároveň zvýrazňuje a její neodolatelnost je vyšperkována voňavým kořením. Za zatáčkou se objevují pečená jablka se skořicí a měkce přistáváme v husté čokoládě. Ach. Opředeni jemnou blyštivou sítí zůstáváme lapeni gurmánskou delikatesou nejvyšší kvality, vůní lehoulinkou jako chmýří pampelišek a přesto omamnou, se širokou aurou, která překonává čas.
Taj Al Arab se nemůže nelíbit, byl by hřích tu jízdu nezkusit.

Nahlásit

Hodnocení parfému Afnan Taj Al Arab

Líbí se mi (96) 79%
 
Neutrální (22) 18%
 
Nelíbí se (4) 3%

Reklama


Reklama