Bakhour

Značka:

Al Rehab

Složení (neověřené)

indický oud

Popis parfému:

kolekce Al Rehab Style

  • 12.02.14

CPO. Dřevitý jasmín, ke kterému se přidala bohatá květinová všehochuť - není to ale žádný květinový „úder do čenichu“, ale vcelku decentní květinovka podbarvená sladkým santalem a slupkou z čerstvě okrájeného zeleného jablka. Vysloveně svěže-romantická jarní vůně…

Nahlásit
  • 16.11.13

Jako když vypustíme džina z kouzelné lampy, s prvním závanem oleje padne naráz těžká květinově omamná mlha a zcela neproniknutelně obalí smysly. Chvilka tápání v hustém závoji a z říše stínů vyplouvají květy orosených růží a ojíněné bílé kvítky, zejména jasmín. Občas vykoukne i zelený list. Tichem se nese ševelení dřevěných korálků, jako přízrak se vynoří éterická květinová víla. Záhadně se usměje, vše tajemné mizí a najednou je krásný jarní den vonící jásavou svěžestí. Ve vzduchu se mísí syté hladké tóny květů s listy a dřevitou linkou a za souhry vanilky nadýchané jak cukrová vata, vzniká vábivý akord něžného květinového opojení.
Podmanivá arabka spoutaná francouzskou elegancí s velmi dobrou výdrží se drží v intimní sféře svojí nositelky. Přesto sklízí krásné komplimenty. Prostě taková svěžejší Champs Elyssées v orientálním hávu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Rehab Bakhour

Líbí se mi (33) 67%
 
Neutrální (14) 29%
 
Nelíbí se (2) 4%

Reklama


Reklama