Al Rehab Luzane
 

Luzane

Značka:

Al Rehab

Složení (neověřené)

růže, citronová tráva, vodní tóny

Kategorie:

květinová, květinově ovocná

  • 10.03.14

CPO. Nadobyčej povedená konvalinková vůně - z počáteční směsi jemných květin a šťávy z nakyslého zeleného jablka se vyloupla autentická svěží orosená kytička konvalinek, zabalených do zelených listů. Svěží, veselá optimistická vůně, která vysloveně patří k jaru. Je to Envy v „arabském“ balení (a podle mě dokonce Envy výrazně přečnívá, protože oproti Envy zde není ani stopy po syntetičnosti).

Nahlásit
  • 05.01.13

Jemná květinová vůně se šťávou ze zeleného jablka. Z květin vystupuje hlavně nazelenalá a z počátku trochu ostrá konvalinka a sladká růže. Po rozvinutí se přidá špetka sušeného zázvoru a suché vanilky. Díky mátě působí vůně svěžím letním dojmem.

Kompozice není bůhvíjak originální, ale je poctivě udělaná – sytá, plná, hladká a bez syntetických tónů. Jak je u arabských olejů dobrým zvykem, má i tento vynikající výdrž. Ze začátku má spíše střední sillage, později se drží u těla. Luzane je typ univerzální vůně, můžete si ji vzít do práce, na návštěvu u babičky i na první rande, když ho nechcete vyděsit, a nikdo si nebude stěžovat ;).

Složení (neověřené): konvalinka, růže, pivoňka, lilie, jablko, zázvor, máta, vanilka, dřeva

Nahlásit
  • 29.10.11

konvalinka s jablkem nebo s něčím jásavě svěžím, taková jasná průzračná svěže zelaná vůně, až vás to začne rozčilovat, jako matka p.Hicksové, která měla „stále tolika elánu“

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Rehab Luzane

Líbí se mi (19) 79%
 
Neutrální (5) 21%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama