Amouage Interlude Woman (Eau de Parfum)
 

Interlude Woman (Eau de Parfum)

Značka:

Amouage

Rok:

2012

Složení (neověřené)

bergamot, grapefruit, zázvor, měsíček, kadidlo, růžový absolut, pomerančový květ, helichrysum, jasmín, opopanax, vanilka, benzoin, ambra, santalové dřevo, oud, větvičník, kůže, tonka, živočišné tónypižmo

Popis parfému:

Eau de Parfum. Autorkou této vůně je Karine Vinchon-Spehner.

Kategorie:

citrusově květinová

  • 09.03.14

Tady je velká podobnost s Coeur de Vetiver Sacre od L´Artisan a jasný rukopis Karine Vinchon Spehner, která je tvůrcem obou vůní, obě mají určité styčné body, jsou takové trpce nakyslé, studené, kadidlově zakouřené. L´Artisan je drsoň, Amouage je sametka..... sametka kyselá kadidlová…grep , kiwi a kadidlo, je to docela divné, ale docela hezké, otázka , jak moc nositelné.......ale jo, právě proto , že je to tak divné. Couer de Vetiver mám v tužebníku a toto bych taky unosila ;)

Nahlásit
  • 30.08.13

Složení této vůně mě trošku vylekalo a přitom stačí jen přivonět a mám jasno! Vůně je úžasně jednoduchá! Velká vzpomínka na dětství. Granulovaný čaj s citrónem. Nehaním Interlude, ale ta vůně tam je. Silný a velmi sladký čaj s citrónem.
Je léto a venku už z rána svítí sluníčko, které mě pošimrá svými paprsky. Probudí mě. Nikam nespěchám. Je neděle. Udělám si v klidu snídani s oblíbeným citrónovým čajíčkem a poslouchám štěbetání ptáků a křik dětí, které už jsou dávno venku. Taková je Amouage Interlude. Pohodová a modrá. A ta je dobrá!

Nahlásit
  • 24.11.12

Grapefruit s bergamotem obstará citrusový úvod na plátcích čerstvě nařezaného zázvoru.
Vizuálně vystoupí jasně oranžová barva květů měsíčku s patřičnou sytostí barev. Roztaví se do medově zabarveného tepla ambry a vanilky.
Jako malý hádek se objeví nepatrný proužek dýmu z doutnajících vzácných dřev (santal, oud – zde velmi zkrocený).
Cítím i teplé a příjemně živočišné pižmo rozptýlené v nadýchaném obláčku vůně z růží, jasmínu a pomerančového květu.
Po cca 0,5hod. 2.fáze
Dřeva a cosi lehounce kyselého. Jako by náznak několika molekul Feminite du Bois SL, jen jako mávnutí pírkem lehký (rozhodně ne švestky v kompotu).

Neskutečně zajímavá vůně

Nahlásit
  • 30.07.12

Úvod překvapí ovocnou jiskrností a šťavnatostí rybízu (který jsem ve složení nenašla) a nahořklostí grepu. To je krásný a veselý moment a nejlepší ovocenka na světě! Hned za prvním rohem číhá santal čaroděj – při aplikaci vůně poťupkáním na zápěstí vytváří (pravděpodobně v kombinaci s jasmínem) zvláštní „leštěnkový“ tón, což je mi docela příjemné. Při aplikaci nástřikem se ale leštěnka nekoná nebo jen nepatrně. Vznikne příjemná mnohovrstevnatá – mhmm, je tu i vrstvička s medem a oříšky – přesto jednolitá vůně, kdy se jednotlivé složky do sebe vpíjejí a postupně se to celé pomalu a líně snáší do nižších, nasládle kouřových a dřevitých sfér. Chypre jak ze staré školy! Tady bych viděla určitou příbuznost s Memoir Woman. Interlude voní jemně, ale ne křehce a drží se při těle. Bohužel až moc, a to je škoda! Být to na mně, pro Interlude bych navrhla šedý odstín flakónu, jako vyjádření cesty od bílé k černé, od Honour k Memoir (a pak zase kousek zpátky, nahoru). Tím ale nechci říct, že kdo má/zná Honour a/nebo Memoir, má vystaráno.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Amouage Interlude Woman (Eau de Parfum)

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Amouage Interlude Woman (Eau de Parfum)

Líbí se mi (48) 68%
 
Neutrální (11) 15%
 
Nelíbí se (12) 17%

Reklama


Reklama