Amouage Library Collection Opus VIII
 

Library Collection Opus VIII

Značka:

Amouage

Rok:

2014

Složení (ověřené)

HLAVA: jasmín, ylang-ylang, pomerančový květ

SRDCE: kadidlo, šafrán, zázvor, vetiver, guajakové dřevo
ZÁKLAD: balzám, benzoin, jamajský bobkový list

Kategorie:

orientální, orientální - kořeněná

  • 17.10.14

Jak už jsem psala v recenzi na Journey, toto je děsné. Dva tvůrci, kteří doposud nic kloudného nevyplodili (i když Herpin už párkrát nějakou tu světlou chvilku měl) se pustili do společného díla s neomezenými prostředky značky Amouage. Člověk by očekával, že to tito dva „umělci „ asi netrefí na desítku, ale že by to mohlo být aspoň do černého…….ale, že to půjde úplně mimo terč…..no……hm….. to je taky umění.
Vůně má být vyjádřením dialogu mezi realitou a iluzí. …. Mno….. dialog …….vypadá asi takto…..
Pomeleme spoustu jasmínu a ománského kadidla, vznikne bílá drobenka vonící desifekčněbíle­záchodově, přiživíme to ještě pomerančovým květem, teď už je to echt síla a je to bílé jako vylouhovaný anděl a v duchu dialogu tohoto díla se z extatických iluzorních výšin setkáváte s tvrdou realitou úderem čela o záchodovou mísu……….jo a děláme to pro orientální firmu, tak tam musíme prdnout taky guajak a šafrán…….dobrý…….co ještě? Vetiver? Ale jen trošku……..jo a měli by to kupovat lidi!… Tak trochu benzoinu…….konec….a můžeme si připít na úspěch díla.
Nevím….když asi budete na straně reality, tak je to nenositelné, ale když se dostanete pomocí nějakého stimulantu do velké iluze, tak to možná bude zajímavá vonná projekce a vy přijdete na kloub tomu, co tím chtěli tvůrci říci........ takže…….zahulíme, uvidíme.

Nahlásit

Hodnocení parfému Amouage Library Collection Opus VIII

Líbí se mi (5) 38%
 
Neutrální (5) 38%
 
Nelíbí se (3) 23%

Reklama


Reklama