Bottega Veneta Eau Légère
 

Eau Légère

Značka:

Bottega Veneta

Rok:

2013

Složení (neověřené)

  • 16.04.18

Naprosto miluji tuto povedenou vůni! Vytváří na mě tak příjemnou kompozici, že se jí lidé kolem mě nemohou nabažit. Nejvíce cítím kůži s jemnými kouřovými podtóny. Doporučuji určitě vyzkoušet, bude každopádně na každém těle jinak znít. Velmi dlouho vydrží na šatech hlavně v letních měsících. Mě stačí ráno velmi malinko a citím ji i na druhý den :) Neobyčejná vůně, žádna echt sladká kytičková romanťárna, ale bytostně sexi svůdná, jemně kořeněná za to smyslně sametová… připomíná mi kvalitní jemnou whiskey v rukou krásné mladé ženy. Za mě bomba, nic komerčního utahaně nudného :)

Nahlásit
  • 24.04.15

Nesmírně ženská vůně. Jako luxusní rukavičky z té nejjemnější kůže, ve kterých se elegantní dáma poprášila hedvábným pudrem a popíjela vychlazený čaj s vůní bergamotu. Lehký květinový nádech a pižmo celou tu nádheru završí. Vůně je poměrně lineární, okolí ji vnímá pozitivně, výdrž přibližně na celé dopoledne.

Nahlásit
  • 03.05.13

Kde se vzala ta úderná větrová mast na začátku, by mě vážně zajímalo (no, kde se vzala.....pižmo to bylo!). Ovšem s postupným útlumem větrovosti naopak nastoupilo do zrcadlové hladkosti vyleštěné nasládlé dřevo posypané sladkým pepřovým prachem a jemným pudrem, prolínající se s uhlazenými chypré tóny. Je minimalistická, ovšem zároveň je velmi noblesní.

Nahlásit
  • 07.03.13

Osviežujúca a akoby krehkejšia ako klasika Bottega Veneta.
Vôňu jemnulinkej luxusnej kože majú spoločnú, celkovo však Eau Legere pôsobí odľahčene a sviežo. Kvetinovú eleganciu dotvára jemná gardénia a sotva badateľný jazmín v nedusivej forme.
Celkovo vôňu vnímam ako vzdušnú, čistú až iskrivú, s jemnou stopou kože, ktorá je prítomná a badateľná v každej fáze. Ženská chypre kvetinová vôňa akoby stvorená do jarných dní. Milo ma prekvapila jej dobrá výdrž.

Nahlásit

Další parfémy Bottega Veneta

Hodnocení parfému Bottega Veneta Eau Légère

Líbí se mi (104) 83%
 
Neutrální (12) 10%
 
Nelíbí se (9) 7%

Reklama


Reklama