Bvlgari Pour Homme Soir

Značka:

Bvlgari

Rok:

2006

Složení (ověřené)

živý čaj darjeeling, papyrus, ambra, pižmo

od 20 Kč
od 112 Kč
od 447 Kč
od 607 Kč
od 858 Kč
  • 04.07.11

Někdy se ke mě dostanou vzorečky pánských vůní ani nevím jak. Co si budeme povídat, zaměřuji se spíše na dámské. I mezi těmi je často těžké najít nějakou perlu a o to těžší je to mezi pánskými.

Standardní svěží začátek á la pocukrovaný citrus. Pak se vůně hodně stáhne a není skoro cítit. Vystupuje trochu ten papyrus, bohužel však k tomu poměrně dost pižma… Málem jsem chtěla napsat, že jakoukoli stopu po čaji postrádám, ale v tu chvíli se čaj objevil. A mě zároveň potěšilo, že vůně si neprojde všemi třemi fázemi za 3 minuty.

Čaj je tam příjemný, suchý a jemně sladký, tak na mě aspoň darjeeling v hrnečku působí… V kombinaci s ambrou se pak pěkně rozleží. Je to taková (chtěla jsem napsat „teple mužská“, ale nerada bych, aby to bylo špatně pochopeno) hřejivá, svůdná a rozhodně mužská spíš než chlapecká. V této fázi jde najednou zase mnohem více do prostoru… ovšem ty hřejivé tóny jsou najedou zase pryč a působí to na mě poněkud prvoplánově a trošičku lacině „hle, jsem lovec na lovu, třeste se sukně všechny“.

Střední fáze je velmi krásná, ale počátek a konec mě tedy příliš neoslovily. Důležitější ovšem je, jak to bude vonět na muži, protože o odlišnosti chemie nemůže být ani řeči. Na mě voní takto.

Nahlásit

Hodnocení parfému Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir

Líbí se mi (29) 63%
 
Neutrální (12) 26%
 
Nelíbí se (5) 11%

Hodnocení odbornice

  • 30.08.07

Od Bvlgari pour Homme Soir jsem čekala něco na způsob původní Bvlgari pour Homme nebo Extrême. „Soir“ znamená večer a z toho vyplývá, že jde o vůni určenou pro večerní příležitosti; tomu odpovídá i její charakter, je sladší a svůdnější. A opět mi přijde celkem unisexová, ještě víc než Pour Homme, která není tak sladká. Některé základní tóny má...

číst více

Reklama


Reklama