Beyond Love

Značka:

By Kilian

Rok:

2007

Složení (ověřené)

kokos, egyptský jasmín, absolutní tuberóza, zelená tuberóza, tuberózové okvětní plátky, pravá ambra, pižmo

Popis parfému:

Kolekce L’Oeuvre Noire. Design flakonu navrhl Carré Basset.

Parfuméři:

Becker Calice

  • 27.01.13

Dle složení jsem čekala podobnost s Lutensovou Datura Noir, čekala jsem vražednou tuberózu a otravný kokos. Kouzlo se nekonalo.
Vykoukla na mne tuberóza té nejkrásnější, nejčistější a nejjemnější podoby. Kokos byl také umírněný a vše dobarvoval do lehce sladkých tónů exotiky.
Beyond Love se nakonec ustálí na jemném pižmu, teplé ambře (přesně jak píše veronika.sk, podobu s ambrou a dřevitým základem z Amber of Yemen cítím taky) a lehounkém vánku tuberózy.
Hodnotím ji jako velmi zdařilou a dlouhotrvající. Žádný bolehlav ani rychlé zprotivení vůně, díky své síle a sladkosti, se nekonalo.

Nahlásit
  • 24.02.12

nesladká tuberóza kokos tu není výrazný, jen přidává na sladké hladkosti a jasmín mi s tuberózou splynul. Tuberózu krotí pižmo a pravá ambra, která mi tu vyznívá spíš do dřevitých tónů (poobně jako Amber of Yemen nebo Amber Absolute Tom Ford). Beyond Love není tuberóza ani přeslazená, ani sladká, snese se jako unisex (pro muže, kteří se nebojí :-) ). Rozjezd je vyloženě sladký, pak to vypadá na ambrově-pižmové hody pod taktovkou tuberózy, a to trvá a trvá a trvá …neuvěřitelně dlouho. Od rána do večera. Zajímavá.

Nahlásit

Hodnocení parfému By Kilian Beyond Love

Líbí se mi (11) 73%
 
Neutrální (3) 20%
 
Nelíbí se (1) 7%

Reklama


Reklama