Straight to Heaven

Značka:

By Kilian

Rok:

2007

Složení (ověřené)

rum z Martiniku, sušené ovoce, muškátový oříšek, hedion, cedr, indonéská pačuli, pravá ambra, vanilka, bílé pižmo

Popis parfému:

kolekce L’Oeuvre Noire

Parfuméři:

Lancesseur Sidonie

  • 29.06.14

Pravá chuť karibiku. Subjektivně pro mě, prvním vjemem, byla ovocná sprcha v podobě citrusů, která se rozvine místností po zatnutí nehtů do dužiny. Vzápětí se dostavila sladká vůně karibského rumu nejlepší jakosti, do něhož se ve sklence opírají horké paprsky slunce. Jako velký klad pak hodnotím dlouhotrvající „ocas“ držící se přímo u těla.

Nahlásit
  • 21.03.14

Vůně, která nositeli kouzlí úsměv na tváři.
Na úvod Vás oblopí jemný oblak rumu, vy se vesele usmějete, pak příjde muškátový oříšek, cedr, postupně trochu sládne vše obaluje pačuli (zemité) a Vám je velmi příjemně.
Skvěle nositelná vůně pro celý den.
Ve vůni se kloubí hravost, mužnost a tajemnost. Dokonalá kompozice.
Takhle nějak si představuji vůni, kterou nosím za slunného jarniho počasí po ulicích měst. Je to vůně laškovného, elegantního, pohodového muže.

Nahlásit
  • 08.02.13

Mix muškátového oříšku, tabáku, cedru a trochy rumu. Takový kříženec Lutensového Bornéa a základních stavebních kamenů většiny Frapinů.
Na rozdíl od těchto všech, kde tvrdě vyčnívá hlavě tabák, rum či sladké sušené ovoce, tu jde o symbiózu všech složek. Výsledkem je ucelená vůně dřevitého rázu, ovšem jemná. Díky její jemnosti mám trochu strach o výdrž a intenzitu. Bude spíše intimní a držící se u těla.
Přímo do nebe? S mužem vonícím tímto Kilianem klidně…

Nahlásit

Hodnocení parfému By Kilian Straight to Heaven

Líbí se mi (39) 72%
 
Neutrální (11) 20%
 
Nelíbí se (4) 7%

Reklama


Reklama