By Kilian Love
 

Love

Značka:

By Kilian

Rok:

2007

Složení (ověřené)

bergamot, neroli, červený pepř, koriandr, zimolez, pomerančový květ, pomerančový voda, egyptský jasmín, bulharská růže, kosatcové máslo, cibet, karamelizovaný cukr, vanilka, labdanum, bílé pižmo

Popis parfému:

Kolekce L’Oeuvre Noire. Design flakonu navrhl Carré Basset.

Kategorie:

květinově sladká

od 3005 Kč
  • 05.05.14

Sůl nad zlato. Když už nemohli jíst neslané, tak si udělali hostinu sladkou… Tak nějak uvažoval Kilian, když nám naservíroval tohle dílko. Ale i toho se jednou přejíte.....A víno taky došlo! :-)

Pan král Kilian sedí u stolu a popíjí teplý bergamotový čaj s mlékem, který střídá se studeným pečeným čajem, ze kterého se line vůně jahod a vanilky. Další je s borůvkou, a taky nechybí jablko se skořicí. Má rád výběr :-)

Támhle se nakloní pro kus čokoládového dortíku promazaného meruňkovou marmeládou, nabere si trochu vanilkového pudingu. Opět vše zapije sladkou pomerančovou limonádou, aby se mohl vrhnout na máslový dortík. A také ten jahůdkový s želé. Kousek vedle objeví kompot z broskví. Neváhá. Tady ve stříbrné misce leží karamelky smíchané s marshmallow. Každý bonbón ochutná…

Co si ale za žádných okolností neodepře jsou čerstvé lesní jahůdky, které tam jsou od začátku, ale on si je nechává nakonec. Má je nejraději. Jsou jeho velkou LÁSKOU. Jen se s tím nechlubí. Je to jeho velké tajemství. :-)

Nahlásit
  • 31.12.13

Varování: Sladké jako .… z nutrie. Kdo má rád velmi sladké (tak asi jako hrneček čaje oslazený deseti lžičkami cukru) a gurmánské vůně – ten nechť vyzkouší a třeba bude tak unešen jako já. Je to krásné, je to něžné, je to hebké a upokojující. Ale.. Dá se s tím žít celý den? Osmičku v práci si s ní představit nedovedu, tam prostě ani největší láska nepatří, protože vám nedovolí soustředit se. Sobotní odpoledne u krbu jednou za čas bych si s ní ale náležitě užila.

Nahlásit
  • 04.02.13

Krásná, sladce květinově-gurmánská vůně. Pomerančový květ, svěží růže a lehce medový jasmín s jemnou krémovou vanilkou, několika kapkami pomerančové šťávy a troškou teplého pižma. Ačkoli je vůně sladká, není ulepená - dokonce bych řekla, že i přes svou sladkost působí lehce. Výdrž celodenní a reakce velmi příznivé :).

Nahlásit

Vlastnosti vůně By Kilian Love

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému By Kilian Love

Líbí se mi (60) 76%
 
Neutrální (14) 18%
 
Nelíbí se (5) 6%

Reklama


Reklama