Diesel Plus Plus Feminine

Značka:

Diesel

Rok:

1997

Složení (neověřené)

HLAVA: ovocné tóny, bílá lilie
SRDCE: mléčné tóny, mléčné extrakty
ZÁKLAD: smyslná dřeva, vanilka

od 12 Kč
od 269 Kč
 • 07.07.13

Jako líbí se mi, je zvláštní jemná a mléčná - spíše cítím hořké kakao s mlékem, ale tedy výdrž na mě minimální, ba až žádná, tak je lépe jí stříkat na oblečení.

Nahlásit
 • 30.01.12

Velice příjemná vůně, která vzbuzuje dojem, že jste se právě „vykoupala“v krému. Vůně čistoty a jednoduchosti, ve které je krása. Vanilku ani ovoce tam necítím, pouze záplavu již zmiňovaného krému a bílých květů. Bílá je ostatně barva, kterou by měly její nositelky mít na sobě. Výdrž není úplně nejlepší, ale je možné, že nos si na vůni rychle zvyká a ostatní kolem ji cítí. Jsem ráda, že jsem si ji pořídila, protože je to vůně neobvyklá a netuctová. Mám ji moc ráda.

Nahlásit
 • 28.10.11

Příjemná, sladká, ale nevtíravá vůně. Napřed cítím pomeranče a višně, pak se rozvoní do mléčných tónů, muškátového oříšku, vanilky a mandlí. Připomíná mi indický čaj másala (mnohem více než Bvlgari Omnia, která ho má přímo ve složení). Jedinou nevýhodou je ne moc dlouhá výdrž.

Nahlásit
 • 21.01.11

Skvělá smetanovo vanilková vůně se špetkou kokosu a bílé čokolády. Neobsahuje žádnou kyselost. Ano, typově opravdu podobná Biolitu, odpůrcům a výhradním milovníkům poctivých květinovek bude připadat umělá, ale svou cílovku potěší. Doporučila bych k riflím a tričku, nedbale ležérní úbor. Příjemná, čistá vůně. Za ty peníze je prostě skvělá. Připodobnila bych k Emporo Armani She, ale ta je silnější, intenzívnější. Byla to jedna z prvních vůní, které jsem v parfumerii objevila, zřejmě mne upoutal flakon … léta jsem na ni myslela a pak si ji slastně „tááák mám velký parfém“ koupila, to ještě stála 700 českých. Vůně to byla na dobu vzniku jiná - žádné kytičky, žádná kyselost, opulentnost, lepivá sladkost, taky žádná svěžest ani avivážnost.

Nahlásit
 • 15.03.10

Ze začátku je to sice bomba, ale když se sklidní, je to krásná smetanová vůně.

Nahlásit
 • 01.01.10

Černý čaj Earl Grey s mlékem a se lžičkou medu;
Biolitovou nasládlost dělá troška kokosového aromatu.
Jestli jsou v ní vůbec nějaké květiny (mají být lilie), tak zmizí během pětiminutového jiskřivějšího začátku.

Teplá, nasládlá, střední tíže, pozdně letní až podzimní, slabší a jednoduchá vůně „nadoma“; výdrž zatím nemohu posoudit (udává se dobrá). Byla by pěkná pro hodně mladé maminky.

Nahlásit
 • 17.07.09

Tak tahle vůně byla koupě naslepo dle kladných recenzí, ale zklamala mě úplně na plné čáře.Já z ní od začátku až do konce cítím biolit.Je to škoda, protože jsem se na ní těšila. Bohužel mi ale obrací žaludek naruby:-(.

Nahlásit
 • 01.07.09

Cítím tam hodně kakao, hodí se spíš na zimu , nebo na podzim.
Líbí se mi.

Nahlásit
 • 21.08.08

Zpočátku vnímám dosti výrazně lilie a pak takového něco,jako rozpuštěnou mutivitamínovou šumivou tabletu,asi jako většina,kterým začátek téhle vůně nevoní,ale pak následuje velmi krásná a něžně smyslná vůně mléka,smetany a mléčné čokolády,ale ne přeslazená,ne obtěžující,velmi citlivě sladěná a decentní.Líbí se mi i designérsky originální flakonek a krabička,umělecký skvost to sice není,ale má to nápad a se smetanovou vůní to zcela koresponduje.

Nahlásit
 • 03.11.07

Voní opravdu jako mléko a Nivea dohromady:-) cítíte se jako po koupeli

Nahlásit

Vlastnosti vůně Diesel Diesel Plus Plus Feminine

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Diesel Diesel Plus Plus Feminine

Líbí se mi (125) 48%
 
Neutrální (61) 24%
 
Nelíbí se (73) 28%

Hodnocení odbornice

 • 15.06.07

Plus Plus byla dnes už druhou vůní, která mě docela příjemně překvapila - tou první byl Ralph Cool, ze kterého se vyloupla hezká letní vůně. Diesel Plus Plus není žádná letnička, ale přesto je víc originální, než by člověk čekal od vůně vrhnuté na trh výrobcem - přiznejme si to - ne zas tak originální konfekce. Ani flakon nebudí příliš důvěru....

číst více

Reklama


Reklama