Diesel Diesel Zero Plus Feminine
 

Diesel Zero Plus Feminine

Značka:

Diesel

Rok:

1999

Složení (neověřené)

HLAVA: muškátový ořech, černý pepř, skořice, černý rybíz

SRDCE: orchidej, listy magnólie, konvalinka, marocká růže
ZÁKLAD: kokosové mléko, třešeň, vanilka, švestka, bílé pižmo, ambra, santalové dřevo

od 13 Kč
od 279 Kč
  • 21.01.11

Jahodová dřeň ve smetaně s kokosem.Ze začátku cítím muškátový ořech a černý rybíz a kokos.Protože testuji po týdnu se skoro kokosovým soliflórem Bronze Goddess,tak zde já vnímám kokos pouze v pozadí. Nejvíce kontroverzí vzbudí asi hlava, někdo jí bude vnímat jako příjemně jahůdkovou, někdo jako podivnou směs od pejska a kočičky, ale pochvíli se složky usadí, a nastane dlouhý lahodný až gurmánský dryout jahod v hustém krému s kokosovým nádechem, do kterého časem začne prosvítat růže.Od kyselotrpkého začátku se dostanete až ke sladkému, ale stále lehkému konci(žádné bonpari ale).Za ty peníze kvalitní příjemná originální denní vůně.Nedávno jsem testovala Fracas a odprostím-li se od doby vzniku obou vůní a chiméry kolem Fracasu, tak ten jahodový dryout mi typově připomíná jahodovou tuberózu ve Fracasu, kde je umístěna na dřevěném klasickém základě, Diesel je bez tohoto dřeva, lehčí.Doporučuji k ležérnímu, sportovnímu,či romantickému oblečení na volný čas.Do práce také možno na povzbuzení pracovního výkonu.Vynika­jící výdrž.

Nahlásit
  • 09.10.10

Kokosovo-jahodová vůně s dobrou výdrží. Začíná se mi měnit vkus a pomalu začínám kokos ve vůních vyhledávat. Za málo peněz budete dlouho a originálně vonět. Lacinost v ní necítím.

Nahlásit
  • 29.07.07

Tento levnější parfém jsem koupila bez vyzkoušení,jen tak,že se mi líbil popis a nelitovala jsem.Nejdříve v něm udeří kokos,opravdu,dosti výrazně,takže komu kokos vadí,pro něj tato vůně není.Po výrazné vůni kokosu se objeví jemná a klidná vůně mléka a smetany s jahodama,tento levný parfém má velkou výdrž.Potenciální nebezpečí je ten kokos a pak to,že ty jahody se smetanou mohou na někom vonět poněkud plesnivě,sama na sobě jsem občas takový závan lehounce ucítila.

Nahlásit

Hodnocení parfému Diesel Diesel Zero Plus Feminine

Líbí se mi (22) 26%
 
Neutrální (39) 45%
 
Nelíbí se (25) 29%

Reklama


Reklama