Diesel Loverdose
 

Loverdose

Značka:

Diesel

Rok:

2011

Složení (neověřené)

mandarinka, badyán, gardénie, jasmín, lékořice, vanilka, ambra, dřevo

Kategorie:

květinově ovocná

od 22 Kč
od 190 Kč
od 765 Kč
od 1259 Kč
od 1320 Kč
od 1151 Kč
  • 24.02.12

V podstatě je celé složení ve vůni hezky rozpoznatelné a identifikovatel­né.Začíná alienovským jasmínem, nádech Aliena je stále přítomný, pokračuje mandarinkou a gardéníí, pak se přihlásí dřevitá lékořice a švihácký anýz.Základní vanilka a ambra dělají vůni měkkou a hladkou.Alien, Flowerbomb, podle mne i Euphoria a Very Irrésistible Sensual, to jsou všecko vůně, které Loverdose může připomínat,není to žádný originální počin,ale je pěkná, nic umělého, nic plastového necítím,rozhodně bych si dala říct.

Nahlásit
  • 29.01.12

Slaďoučká lékořicová vůně s květinkami a kořením se mi moc líbí. Lékořici miluju a kdykoliv ji někde ucítím, je to strašně příjemné. Chvílemi mám pocit, že cítím Lolitu Lempicku L, ale v tisíckrát jemnějším a hezčím provedení. Smyslná vůně, mužům se bude líbit a hodí se pro všechny typy žen. Nosila bych ji do chladnějších dní, ve kterých skutečně vynikne. Mám zatím jen vzoreček, ale už teď vím, že jen u něj nezůstane.

Nahlásit
  • 26.01.12

Na začátku mě překvapila podobnost s Alienem. Tím si získala mé sypatie, bohužel nevydržel dlouho. Přešel do anýzu a sladkého ulepeného syntetika vzniklého někde v laboratoři,ten to celé zkazil. Výsledek je otravný bolehlav :(

Nahlásit
  • 10.11.11

Čekala jsem hnusnou drogérii jak o ní psalo pár zdejších členek, ale dočkala jsem se velmi milého překvapení. Voní krásně sladce, od začátku jde vystopovat anýz a snad i ta mandarinka, sladký základ vehementně vyčuhuje už od začátku. Po nějaké době se přidá pendrek(lékořice), jasmín ani gardénii jsem nevyčmuchala a ikdyž ve složení není, tak cítím i skořici. (jako malá jsem milovala krupici se skořicí, cukrem a těma barevnýma kostičkama ve kterých jsou plátky lékořice a tato vůně voní přesně takto)
Pro mne vůně vhodná na zimu, vánoční náladu. Kdyby vůně měla mít barvu, určitě by to byla barva fialová.
Výdrž velmi slušná.

Nahlásit
  • 03.10.11

Tohle už tady bohužel je - ale v lepším a vyváženějším podání, podoba je hlavně ze začátku na Flowerbomb, kterou považuji za velmi povedenou a krásnou vůni. Tohle je velmi sladké a snaží se to být i gurmánkou, bohužel velmi plastové tóny kazí celou kompozici, za mě bohužel palec dolů
Aktualizace - nakonec jsem jí vzala na milost jako náhradu za Flowerbomb - výdrž má výbornou, začátek se mi zdá celkem hrozný ale posléze na kůži se rozvoní samozřejmě sladce ale není to už tak špatné jak se mi zdálo zpočátku.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Diesel Loverdose

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Diesel Loverdose

Líbí se mi (61) 57%
 
Neutrální (25) 23%
 
Nelíbí se (21) 20%

Reklama


Reklama