Dior Homme Intense

Značka:

Dior

Rok:

2007

Složení (neověřené)

levandule, kosatec, vanilka, ambra, virginský cedr, vetiver

Parfuméři:

Demachy Francois

  • 21.05.13

Na začátku je hodně výrazně cítit dřevo s levandulí, takhle nějak si představuju vůni pánského salonku. Tahle kombinace po chvíli ustoupí a vůně se pak usadí do vanilkového cukru. Nevím, jak voní na mužích, ale myslím, že ji v klidu může nosit i žena.

Nahlásit
  • 05.04.12

Mám tu reformulovanou verzi z roku 2011, která obsahuje levanduli a tím mi dost připomíná Jicky, ale DHI je sladší, hladší, opravdu jako rtěnka, nebo Cuir Beluga:)
Nevím, jak voní rtěnky Dior, ale rtěnky od Guerlaina mají taky takovou nasládle vanilkovo-pudrovou vůni, tady je jenom míň malinovo a víc cedrovo. Levandule hází až citrónové odlesky, ta nuance, kterou má společnou Jicky se Shalimarem. Moc se mi to líbí a je to jedna z mála vůní co znám, kterou bych pasovala na unisex, aniž by se jedno z pohlaví muselo cítit trapně - vyžaduje to ale čistý styl, flakon vůni dobře vystihuje. S okázalostí a trendy kýčovitostí se to bude třískat.

Nahlásit
  • 05.07.10

Hlava: levanduľa
Srdce: kosatec, ibištek
Základ: vetiver, céder, pižmo

Nahlásit
  • 01.09.09

Nádhera, líbí se mi víc než původní Dior Homme a to právě díky výraznější vanilce, bude zřejmě krásná i na muži ale já ji beru - pro sebe.

Nahlásit
  • 24.06.08

Nádhera… Milovníci sladších vůní si přijdou na své. Jak už jste se dočetly v recenzi od Ady, tak je to skoro dámská vůně. Taky bych tomu nevěřil kdybych jí neznal ale špetka něčeho pánského tam přeci jen je a to je hlavní. Verze Intense mi přijde celkově vyrovnanější a celistvá. Určitě je méně pudrová ale o to více sladší a jelikož je to Edp tak má i větší výdrž a to o dost. Doporučuji romantičtějším mužům, metrosexuálům :-) apod. ale i ženám, které nebaví ovocenky, svěženky a podobné „limonády“ ale touží po jemné, lehce pudrové vůni.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Dior Dior Homme Intense

Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Dior Dior Homme Intense

Líbí se mi (93) 89%
 
Neutrální (10) 10%
 
Nelíbí se (1) 1%

Reklama


Reklama