Musc Coco

Značka:

El Nabil

Složení (ověřené)

exotické ovoce, sladké a pižmové tóny

  • 17.10.13

CPO. Vůně je kokosová přesně tak, jak název slibuje – čerstvě upečené kokosky přelité teplou ovocnou omáčkou, popř. Raffaello přelité teplou ovocnou omáčkou. Vysloveně gurmánská vůně, ale není úderná ani ulepená – naopak je taková „obláčková“.

Nahlásit
  • 21.07.12

Tato vůně je velmi příjemná. Není to sice nic strhujícího, bez čeho bych se neobešla, ale jsem milovník kokosu a tak se mi tato vůně líbí. Trošku mi připomíná Noix de coco od Yves Rocher.. Přírodní čistý kokos. Výdrž je ovšem celkem slabá. Nedokáže se tolik prosadit, ale kdyby člověk zrovna neměl náladu na nějakou složitou vůni, po téhle může s klidem sáhnout a bude mít záruku, že ho vůně nebude nijak obtěžovat, jen se lehce ozývat. Osobně bych v této vůni přivítala alespoň náznak čokolády, která by tam dodala trochu sladkosti, nebo temnější tony, mohlo by to být působivé. Takhle je ale vůně spíš jako takový vánek.. Já mám ale sladké vůně ráda, proto mi tam možná ta sladkost chybí.. Takže pokud někdo na sladké vůně není, doporučuji - tento kokos je čistě přírodní, žádné cukrátko. Rozhodně si nepředstavujte nic jako Harajuku lovers G..:)

Nahlásit
  • 08.10.11

Vůně kokosu - výhradně, od začátku do konce. Vůně bohatá, krémová, příjemně mastná. Lahodná uklidňující vůně. Žádný oud, kouř, žádný santal. Podobná EA Bronze Goddess (bez svěžích tónů). Podmanivá a velmi skutečná vůně, nemůžu odtrhnout nos od zápěstí. Výdrž: nižší, než dražší arabské skvosty, ale na zápěstí jsem ji vyčenichala ještě ráno. Denní běžné nošení možné, rozhodně není monotématicky divná, okolí bude příjemná. Není přeslazená, není omamná, natancuje s žaludkem.
Jediné úskalí vidím v tom, že může časem nudit, ale malé 3 ml baleníčko bych s klidem doporučila i naslepo.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Musc Coco

Líbí se mi (25) 56%
 
Neutrální (11) 24%
 
Nelíbí se (9) 20%

Reklama


Reklama