Very Irrésistible L'Intense

Značka:

Givenchy

Rok:

2011

Složení (neověřené)

švestka, turecká růže, bílé pižmo, pačuli

od 1159 Kč
  • 08.10.16

Jižní Morava na podzim. Švestky všude, kam se začicháš. Dozrávají na stromech, voní v ošatkách a na koláčích, vaří se z nich povidla a ano, ovšem, i na tu slivovici dojde, ale zatím (v této vůni) její čas nenastal. Svojí opravdu very intenzivní ovocností by pro mne byl parfém zprvu nenositelný. Částečně na milost bych ho vzala tak za půldruhé hodiny, kdy pačuli a ostrá švestkovost vyvane a nesměle na mě juká růže doprovázená nepříliš živočišným pižmem. Růže se osměluje stále více a vlastně zjišťuji, že teď už je tato vůně příjemná, lehce orientálně květinová a mírně sladkokyselá. Typická představitelka současného mainstreamu, ale docela povedená, a oceňuji pěkný, s obsahem souznějící flakón.

Nahlásit
  • 06.08.12

Veľmi zaujímavá vôňa s perfektnou výdržou. Na začiatku štiplavo sladká, ale nie agresívna, s predzvesťou dobrej výdrže. Postupne začína dominovať slivka a pačuli, ja v nej navyše cítim trošku vanilky. Ku koncu ruža. Je ovocná a orientálna zároveň. Pre mňa jedným slovom nádhera.

Nahlásit
  • 28.02.12

Tahle odnož Very Irresistible se mi líbí úplně nejvíc, navzdory názvu není tak „řvavá“, a o to lepší má výdrž, aspoň na mě. Na začátku jsou cítit švestky, obalené pačuli (tedy aspoň myslím, že je to pačuli) (pozn. po čase - není, je to spíš pižmo :-). Celkový první dojem je takový trpkosladký, úplně tam cítím pecky. Není to ale žádná slivovice, spíš příjemný ušlechtilý likér. Postupně se rozbalují i růžové nóty, a v závěru je to vůně spíš decentně květinová, trochu do sladka (ale žádná cukrátka!). Doporučuji všem kteří mají v oblibě květinově ovocné vůně, a mají rádi švestky. Za pozornost stojí i flakón - je moc krásný, jak jinak než švestkový :-). Pro mě palec nahoru.

Nahlásit

Hodnocení parfému Givenchy Very Irrésistible L'Intense

Líbí se mi (53) 76%
 
Neutrální (15) 21%
 
Nelíbí se (2) 3%

Reklama


Reklama