Guess Seductive
 

Seductive

Značka:

Guess

Rok:

2010

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, černý rybíz, hruška
SRDCE: jasmín, africký pomerančový květ, kosatcový kořen
ZÁKLAD: vanilka, olibanum, kašmírové dřevo

od 105 Kč
od 257 Kč
od 298 Kč
od 339 Kč
od 379 Kč
  • 28.07.16

Tak já nevím, jak je to s tou vydrží dámy, ale já jsem byla vážně mile překvapená. Odpoledne jsem letmo stříkla v drogerii na zápěstí a ještě po sprše pozdě v noci ji na ruce stále cítím.
První pocit z vůně byl docela rozpačitý. Připadala mi syntetická, protivná. Rybíz není šťavnatý, ale sluncem unavený a přezrálý.
A pak jsem zpozorněla! Podobnost s The One se jí nedá upřít.
Začne být hladká, máslová (to ta hruška). Cítím v ní takový ten medovo-mléčný podtón a opravdu povedený jasmín. Všeho akorát.
Díky vanilce vůně trochu zesládne, jen trošičku.
Nezapomíná být nenápadně ovocná, až do konce. Ten mazlivý ocásek se mi vážně líbí.

Povedená vůně, která si opravdu může dovolit i tu menší výdrž. Za tu cenu, bych jí to opravdu odpustila.

Nahlásit
  • 31.10.15

Naprostý souhlas s předchozími dvěma recenzemi. Vůnička je opravdu milá. Pro mne jako ovocný pohár se šlehačkou. Za ty penízky by byla fajn, ale příště už ji nekoupím, protože má opravdu velmi krátkou výdrž. Na mně asi půl hodiny a to ještě musím tisknout nos k zápěstí.

Nahlásit
  • 04.09.13

Z môjho subjektívneho pohľadu (predsa len nie som odborníčka a… každý máme iný nos :) ): Zo začiatku sladkastá vanilkovo-jazmínová. Po cca 2 minútach vanilka veľmi rýchlo slabne a vládu prevezme šťavnatá hruška spolu s kyslastými rýbezľami. Vanilka sa však ďalej ozýva z pozadia. Neskôr prídu na scénu pomarančový kvet a bergamot. A hoci citrusy nemám veľmi v láske, v prípade Seductive mi rozhodne nevadia. To bude asi tým, že vanilka im bráni tomu, aby boli príliš nahorklé.
Trošku tuctová a vonia trošinku lacno no páči sa mi. Je naozaj ženská a sexy. Len škoda že nevydrží dlho. Aby to na pokožke držalo viac ako dve hodiny, musela som si na seba toho nastriekať naozaj dosť no vtedy bola tá vôňa tak protivná, že sa mi dvíhal žalúdok. Škoda.

Nahlásit
  • 12.04.11

Zpočátku mi přišla taková tuctově nijaká - nesladká, lehce dřevitá, obyčejná. Ale pomalu nabírala nasládle gurmánský směr a typově mi připomněla Inside Donnu (jenom místo kapučína to byly hladké plátky sušených hrušek). Rozvoněla se do hebké pudrově dřevité nasládlosti - vůně klidu, relaxace a pohody, taková „obyčejně milá“.

Nahlásit

Hodnocení parfému Guess Seductive

Líbí se mi (109) 54%
 
Neutrální (66) 33%
 
Nelíbí se (26) 13%

Reklama


Reklama