Jean Paul Gaultier Scandal
 

Scandal

Značka:

Jean Paul Gaultier

Rok:

2017

Složení (ověřené)

HLAVA: gardénie, krvavý pomeranč
SRDCE: med
ZÁKLAD: pačuli

Popis parfému:

Autorem této vůně je Daphné Bugey, Christophe Raynaud a Fabrice Pellegrin, Firmenich.

Kategorie:

květinově aldehydická

  • 09.10.17

Začnu názvem – na vůni samotné není nic, co by ji opravňovalo jmenovat se tak, jak se jmenuje. Lehce kontroverzní je flakón – pohleďte na víčko a vžijte se do pocitů zaryté zastánkyně genderové vyváženosti. Myslím, že pokud se bude tvůrce držet nastoleného kurzu, můžeme se z tohoto hlediska na pánskou novinku docela těšit :lol: .
Vůně je nejzajímavější několik úvodních minut – výrazná, hřejivá, slibně hutná, ohlašovala se arabsky orientovaná dřeva a směs koření. Zaradovala jsem se (nechci se rouhat, ale hlavou mi probleskla Armaniho Rose d’Arabie)! Počáteční optimismus měl jepičí život – ve vůni se přes všechny složky převalila syntetická přívalová vlna sestávající z kandované pomerančové kůry a zcukernatělého medu. Delegace rázných gardénií byla početná a vytrvalá, neboť v zádech měla neprostupnou vozovou hradbu z pačuli. Vůně přímo řičela, sálala, ocitla jsem se v epicentru voňavé agresivity a připravovala jsem se na brzkou přeměnu v homoli cukru. LVEB, ke které je Scandal přirovnáván, je méně záludná – prostě šup s ní do škatulky slaďák. Novinka od L.P. Gaultiera je nebezpečně ambiciózní – zásuvka označená ZHN (Zbraně hromadného ničení) čeká na nový přírůstek.
Parfém mi svojí halasností a přeplácaností (nemůžu si pomoci) připomíná přezdobenou kabelku, u které stále zkoumám šití a logo ….

Nahlásit

Hodnocení parfému Jean Paul Gaultier Scandal

Líbí se mi (0) 0%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (3) 100%

Reklama


Reklama