Cuir (La Collection)

Značka:

Lancôme

Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, mandarinka, šafrán

SRDCE: jasmín, ylang-ylang, hloh, pačuli

ZÁKLAD: kosatec, bříza, styrax

  • 27.07.14

Cuir (Lancome)– hořko-sladká jako život. Obnošený kožený křivák, v krabičce zbytek rozdrcených cigaret.
Bergamot v kombinaci s mandarinkou působí v úvodu svěže, lehce nasládle. Je to jen okamžik, do popředí se dere kosatec se svou příznačnou suchostí. Lehkou vůni jasmínu tlumí náležitě ylang-ylang. Vůně, kde si přijdou na své milovníci šafránu, velurové kůže, kouřových tónů, smyslného pačuli a suché vanilky, na kterou si ale musíte počkat, nicméně její příchod celou vůni uhladí, obrousí hroty.
Je to typ vůně líbí x nelíbí nebo také souzníme spolu x nejdeš mi pod kůži.
Kdy ji nosit? V chladném ránu jde výrazně do prostoru v podobě bílé až průzračné vůně. Během dne se rozvíjejí v teple složky, které by v chladu nevynikly, především styrax. Myslím si, že do pučícího jara by nebyla tou pravou vůní, pro mě je to vůně chladných rán, nebo také babího léta. Výdrž samozřejmě excelentní.

Nahlásit
  • 22.11.13

Je směsí květinově krémových, lehce kouřových a semišových tónů, které jako celek působí velice uhlazeně a přitom zajímavě. Nejprve jsou to šťavnaté svěží citrusy s lehounce štiplavým šafránem a po nich už nastupuje vůně dámské kabelky (nahořklý semiš), jíž někdo právě ošetřil ochranným krémem (květinově krémový ylang). Do toho tu a tam probleskuje vůně karamelek, zapomenutých uvnitř kabelky.

Krémové vyznění semiše pak zesílí i trocha máslového kosatce. Následně je pak kabelka umístěna do zakouřené kavárny a v závěru s ní, čerstvě přepudrované vyjdeme do chladné noci, obklopeni vůní navlhlé zeminy :D .

Nahlásit

Vlastnosti vůně Lancôme Cuir (La Collection)

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Lancôme Cuir (La Collection)

Líbí se mi (56) 60%
 
Neutrální (22) 23%
 
Nelíbí se (16) 17%

Reklama


Reklama