Lancôme Ô de l'Orangerie
 

Ô de l'Orangerie

Značka:

Lancôme

Rok:

2011

Složení (neověřené)

pomerančový květ, pomerančová kůra, jasmín, benzoincedr

  • 29.04.13

Několikrát jsem „nanečisto“ vyzkoušela O de l Orangeria, než jsem se rozhodla ji koupit. Jakoby mi stále v ní vadilo příliš jasmínu … ale nie je to tak . Vůně má velmi citlivě rozloženou květinovou a jemně citrusovou složku. Nejedná se o svěženku v pravém slova smyslu , ale o dokonale a hlaďoučce namíchanou vůni jarních květů, ve které postupně rozpoznáváte její uvedené složení. Vůně není sladká, není pudrová a není cítit orientálně. Je čistá jako rozvinutý sad po dešti, zkrátka dokonale ženská!

Nahlásit
  • 23.12.12

Svěží květinová vůně. Kyselý jasmín a pomerančový květ. V kategorii svěženek určitě patří mezi siláky, žádná éterická víla, pevný základ. Výdrž několik hodin. Později ustoupí kyselost a můžeme dosyta vychutnávat poměrančový květ doplněný pomerančovou kúrou. Pomerančový květ mi voní pouze v některých kombinacích, nebo se mi brzy převoní, ale zde si jej užívám. Dojem je ženský, velice nosu libý, nerušivý, povzbuzující i hladivý zároveň. Dobře namíchaná vůně. Spíše bych viděla na elegantní (i velmi mladé)dámě, než na skejťačce.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lancôme Ô de l'Orangerie

Líbí se mi (60) 66%
 
Neutrální (22) 24%
 
Nelíbí se (9) 10%

Hodnocení odbornice

  • 30.05.11

Zrovna nedávno jsem přemýšlela o starém Ô de Lancôme a o tom, kam se dnes posunuly svěží zelené vůně. Co bylo před lety svěží a inovátorské, to je dnes nemoderní zatuchlina. Ani Ô Oui! už netáhne, a tak se Lancôme pokouší revitalizovat klasiku novými variacemi. Loni to byl Ô d'Azur, letos Ô l'Orangerie. Vzbuzuje to ve vás naději na něco...

číst více

Reklama


Reklama