L'Artisan Coeur de Vetiver Sacre
 

Coeur de Vetiver Sacre

Značka:

L'Artisan

Rok:

2010

Složení (neověřené)

černý čaj s bergamotem, vetiver, datle, sušené ovoce, šafrán, zázvor, červený rybíz, vanilka, kadidlo, pižmo

  • 28.02.13

Úplně první dojem, než jsem se podívala na složení, byl ostřejší začátek připomínající ořechový likér, a pak - připomněl mi tající včelí vosk, což je fáze, kterou mám úplně nejraději. Na závěr cítím kadidlo s bergamotem, mírně podkreslené rybízovou kyselinkou, o které jsem si původně myslela, že jsou to citrusy.
Jinak ano, čaj.. Je tam, i s bergamotem, k tomu datle a šafrán.
Celkový dojem je hořkosladký. Drží se hodně u těla, a na Artisana je výdrž opravdu excelentní, po 6 hodinách stále cítím zápěstí. Případnou iluzi slabší výdrže dělá tělovost parfému, není to pravda žádný výletník. Je to vůně - introvert, potřebuje čas, potřebuje pozornost, ale je krásná.

Nahlásit
  • 26.02.13

Vôňa vlhkých brečtanových listov. Listov prilepených k papieru. Presne takto voňali lisované listy, kým celkom nevyschli, keď som si ako školáčka robila herbár. Potom nasleduje čaj. U mňa to nie je maté, ale ja mám zasa v úvode ten herbár. Je to pekné, nesťažujem sa. Čaj je čierny, nesladený čaj, trochu hustejší Thé rouge od Bvlgari, a bez mlieka. Táto fáza sa mi nepáči. Nemám rada čierny čaj. No v závere sa na moje veľké prekvapenie objaví L'Artisanovský chvostík z práškového cukru so stopami vanilky! A až potom, celkom na konci medzi šuštiace listy prikvitne bergamot. Vôňa končí sucho, kyslasto a jemne drevito.
Prekrásny nenápadný vývin.

Nahlásit
  • 02.08.12

Suché čajové lístky v pytlíčku z jemné nové kůže a vetiverem v podobě nasládlého kouře s jemnou stopou pražených oříšků Suchá nesladká vůně - úžasná na léto (ale i na jaro, podzim i zimu). Asi jsem se zamilovala......

Nahlásit
  • 26.06.11

Voní jako čaj maté 8) Hodně zvláštní nahořklá čajová vůně, v úvodu značně intenzivní, podkreslená hořkým bergamotem a špetičkou kadidla. Myslela jsem, že tuhle vůni zavrhnu, ale je v ní něco, co mě láká.Je absolutně nesladká, chladivá.Zajímavé je, že ty bergamotové tóny se drží až do samého závěru a jsou dostatečně výrazné.

Nahlásit

Hodnocení parfému L'Artisan Coeur de Vetiver Sacre

Líbí se mi (23) 79%
 
Neutrální (5) 17%
 
Nelíbí se (1) 3%

Reklama


Reklama